Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Αδιάβροχο Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών IP65 με Χωρητικότητα 12 Ινών και Διακλαδωτή PLC 1x8 για Εύκολη Εγκατάσταση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εξωτερικό Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών 8 Θυρών με Χωρητικότητα 12 Ινών και Υλικό ABS+PC για Εφαρμογές FTTH/FTTA
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με 8 θύρες 24 χωρητικότητα ινών και υλικό ABS+PC για δίκτυα FTTx 5G
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Wallmount FTTH SC/UPC 4πύρηνο Fiber Optic Terminal Box Roset Socket Faceplate
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | ΚΟΑ-FTB04D-GJ |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εσωτερικό G657A Εσωτερικό οπτικό ινώδες FTTH καλώδιο πτώσης Patch Cord 1 2 4 πυρήνες LSZH
| Υλικό: | LSZH |
|---|---|
| Ονομασία: | 1 πυρήνας FTTH καλώδιο πτώσης |
| Διάρκεια: | 100 μέτρα, 200 μέτρα, 500 μέτρα, 1 χιλιόμετρο, 2 χιλιόμετρα |
Εσωτερικό G657A1 Μονότροπος 2fo 2 Σιδηροδρομικά καλώδια LSZH FTTH Drop Οπτικά ίνες
| Υλικό: | LSZH |
|---|---|
| Ονομασία: | Καλώδιο πτώσης FTTH |
| Διάρκεια: | 100 μέτρα, 200 μέτρα, 500 μέτρα, 1 χιλιόμετρο, 2 χιλιόμετρα |
Τοποθετημένο τοίχος τελικό πλαίσιο 72 οπτικών ινών χάλυβα απώλεια εισαγωγής ινών 0.15dB
| Ικανότητα: | 72 ίνες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βάση τοίχου, WM, Εσωτερικός χώρος |
| Υλικό: | Χάλυβα, |
5G FTTA Κουτί Τερματισμού Διανομής Οπτικών Ινών με Χωρητικότητα 96 Ινών Υλικό ABS+PC για Τοποθέτηση σε Τοίχο ή Πόλο
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0424W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
πλαίσιο διανομής μετάλλων FTTH 55dB ODF/πλαίσιο 24 λήξης οπτικής ίνας ίνες
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
24 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών σχεδίου ινών το ακριβές εύκολο διατηρεί και επεκτείνει την ικανότητα
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-24M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |

