Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
40G καλώδιο MPO μπαλωμάτων κορμών κέντρων δεδομένων MTP - LC διπλό Uniboot 8 12 κάλυψη PVC LSZH 24 πυρήνων
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.2dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Διάμετρος: | 2.0mm, 3.0mm |
οπτικός θραύστης PLC 1x8 2x8, χαμηλή απώλεια εισαγωγής θραυστών οπτικής ίνας
| Τύπος: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 0,3~1,5μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0,9mm |
Χαμηλός PDL 1x3 PLC τύπος σωλήνων Blockless θραυστών μίνι με APC Sc το συνδετήρα
| τύπος συσκευασίας: | Μίνι τύπος σωλήνων Blockless |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m, 1.5m, 2.0m |
| Τύπος θραυστών: | 1*3 1x3 |
32 θύρες 48 πυρήνες IP65 FTTH Optical Terminal Box Distribution FDB FAT Box
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-FDB-0348-MK |
| Χρώμα: | Λευκό |
16 Κεντρικό οπτικό σημείο διανομής με διαχωριστή PLC 1*8 και υλικό ABS+PC για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-ΤΚ-208 |
| Χρώμα: | Γκρι/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Telkom 1*8 Splitter Box ODP OTB FDP 16fo SC UPC Pole Mount Terminal Box
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-ΤΚ-208 |
| Χρώμα: | Γκρι/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
48 Port Indoor IP55 Waterproof Fiber Optic Terminal Box για δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-48HW |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Κουτί τερματισμού οπτικών ινών 48 θυρών επιτοίχιας τοποθέτησης Εσωτερικό IP55 Κουτί διανομής οπτικών ινών για δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-48HW |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Εξωτερικό FTTA FTTH Fiber Optic Terminal Box με 16 θύρες IP65 Αδιάβροχο και 1x16 Splitter
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-FDB-0216H-YP |
| Χρώμα: | Λευκό |
3in 3out 24 48 96 ίνες KCO-FOSC-106 ίνες σύνδεση ίνες πλέξιμο περιβλήματα
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 6 θύρες, 3 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |

