Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
24 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών σχεδίου ινών το ακριβές εύκολο διατηρεί και επεκτείνει την ικανότητα
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-fdp-24M |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 20.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Αριθμός ανταλλακτικού | KCO-FDP-24M | Υλικό | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο | Συνδετήρας | SC, ST, LC, FC, E2000 κλπ. |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος | Ικανότητα | 24 ίνες για |
| Επισημαίνω | κιβώτιο λήξης ινών,υπαίθριο τελικό κιβώτιο |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κωδικός διανομής CTO οπτικών ινών KCO-FDP-24M
Εξωτερικό ανθεκτικό στο νερό 24 θύρα 24 πυρήνες FTTH FTTA GPON Τερματικό Διανομής
Επισκόπηση του προϊόντος
Το KCO-FDP-24M Fiber Optic CTO Distribution Box είναι ένα ανθεκτικό εξωτερικό υδατοασφαλές κουτί τερματισμού πρόσβασης με 24 πυρήνες οπτικών ινών που έχει σχεδιαστεί για να φιλοξενεί έως 4 συνδρομητές.Αυτό το σημείο τερματισμού συνδέει καλώδια τροφοδοσίας με καλώδια πτώσης σε συστήματα δικτύου FTTx, ενσωματώνοντας την σύνδεση ινών, τη διαίρεση, τη διανομή, την αποθήκευση και τη σύνδεση καλωδίων σε ένα ενιαίο προστατευτικό περίβλημα.
Αυτό το συμπαγές κουτί διανομής είναι κατασκευασμένο με μηχανισμό σφραγίδωσης με βίδα και μαντήλα και διαθέτει ένα καπάκι που αναδιπλώνεται για εύκολη λειτουργία.Τα μεντελοειδή δίσκια συγκόλλησης επιτρέπουν την ατομική αφαίρεση για συγκόλληση και ασφαλή επανεγκατάσταση, αποτρέποντας τις λειτουργικές ζημίες, εξασφαλίζοντας παράλληλα βέλτιστες επιδόσεις σε δίκτυα υποκαταστήματος για περιβάλλοντα FTTH.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Διορθωτικό IP66 Δοκιμαστικό υδροσταθερό για εξωτερικά περιβάλλοντα
- Συμπληρωμένες κασέτες σύνδεσης και ράβδοι διαχείρισης καλωδίων
- Βέλτιστη διαχείριση ακτίνας ινών
- Πίνακας για οπτικούς προσαρμογείς SC (που πωλείται ξεχωριστά)
- Εύκολη συντήρηση και επέκταση της παραγωγικής ικανότητας
- Ελέγχου ακτίνας κάμπωσης ινών άνω των 40 mm
- Συμβατό με σύνδεση σύντηξης ή μηχανική σύνδεση
- Προαιρετική εγκατάσταση διαχωριστή 1x8, 1x16, 1x12
- Αποτελεσματικό σύστημα διαχείρισης καλωδίων
- 24 θύρες είσοδος καλωδίου για καλώδιο πτώσης
- Εφοδιασμένα με κλειδαριά σφράγισης
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | Τερματικό κουτί διανομής CTO με 24 θύρες οπτικών ινών για εξωτερική χρήση |
|---|---|
| Αριθμός | ΚΟΑ-FDB-24M |
| Υλικό | ABS+PC |
| Μέγεθος | 345 × 220 × 95 χιλιοστά |
| Βάρος | 1.70 κιλά |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,2dB |
| Επιστροφή ζημίας UPC | ≥50dB |
| Απώλεια επιστροφής APC | ≥ 60dB |
| Ζωή εισαγωγής/εξόδου | > 1000 φορές |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40~85°C |
| Σχετική υγρασία | ≤85% ((+30°C) |
| Πίεση της ατμόσφαιρας | 70Kpa~106Kpa |
Εικόνες προϊόντων
Υπηρεσίες OEM/ODM
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM, που σας επιτρέπουν να εμφανίσετε το λογότυπο του εμπορικού σας σήματος σε καλώδια, σακούλες συσκευασίας, ετικέτες ή άλλα ορατά εξαρτήματα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Συσκευή
Τυπική συσκευασία εξαγωγής, συμπεριλαμβανομένων των κουτιών από χαρτόνι, των ξύλινων κουτιών και των ξύλινων παλέτων.
Επιλογές αποστολής
- Διεθνείς ταχυδρομικές υπηρεσίες: UPS, TNT, DHL κλπ.
- Διεθνείς αεροπορικές μεταφορές: CA, AA, EA κλπ.
- Ναυτιλία
Συνιστώμενα προϊόντα

