Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
4 θύρες εσωτερικό IP55 οπτικό ινώδες τερματιστικό κουτί με 4 πυρήνες χωρητικότητας για δίκτυα FTTH/FTTA
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟΑ-FTB04D-GJ |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Ο τοίχος τοποθετεί οπτικών ινών εσωτερική FTTH FTTB 24port διανομής την τελική διπλή πόρτα κιβωτίων
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
12 θύρα IP65 εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό ABS+PC για τοποθέτηση στο τοίχωμα ή στον στύλο σε δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Κουτί τερματισμού οπτικών ινών 24 πυρήνων εξωτερικού χώρου IP65 με 24 θύρες για καλώδιο πτώσης FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
SS316 οπτικό Jig 48 προσαρτημάτων στίλβωσης PC σκοινιού LC μπαλωμάτων θέσεων
| Όνομα: | Οπτικό Jig προσαρτημάτων στίλβωσης ινών |
|---|---|
| P/N: | Kco-jig-lc-48 |
| Βαθμός: | 0.3dB, τρισδιάστατα |
Πλαίσιο λήξης Ftth 16 πυρήνων/οπτικών ινών πλαίσιο 16 λήξης λιμένες καλωδίων
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
KCO-0416B Optical Fiber Distribution Box with 16 Outports 2x1x8 Splitter Option and ABS+PC Material for FTTX Networks (Παγκόσμιο Σύστημα Διανομής Οπτικών Τεχνών)
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Υπαίθριο κιβώτιο kco-fdb-12D διανομής οπτικής ίνας 12 λιμένων FTTH GPON FTTB
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
FTTH 24 λιμένων οπτικών ινών τελικό υλικό PC ABS απόδειξης νερού κιβωτίων kco-fdb-24G υπαίθριο
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Τελική επιτροπή μπαλωμάτων λήξης ινών κιβωτίων οπτικών ινών τοποθετημένο ράφι 1U
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |

