Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
» Πλαίσιο 720 διανομής οπτικών ινών εσωτερικά 19 ίνες των FO πυρήνων για το δίκτυο FTTB
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Υπαίθριο πλαστικό κιβώτιο λήξης κιβωτίων οπτικών ινών τελικό/16 πυρήνας FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC, LC, E2000, κ.λπ |
| Εφαρμογή: | εξωτερικός, επιτοίχιος, αδιάβροχο |
Αδιάβροχο τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών περατώσεις των FO ODF για τα καλώδια FTTB
| Υλικό: | ABS, ABS+PC, πλαστικό |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
ABS Μονουλογικό Μονότροπο SC/APC 1x8 1*8 1:8 Δορυφορικός διαχωριστής PLC οπτικών ινών
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Το υπαίθριο τελικό πλαίσιο 16 λιμένες 96 οπτικών ινών αφαιρεί τον πυρήνα το κιβώτιο θραυστών kco-fdp-16M 1X16 LGX
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-16M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |
2U MPO MTP 192fo High Desity Patch Panel Sliding MTP Fiber Optic Rack Mount ODF (Παγκόσμιο Πίνακα Επικοινωνιών Με Επικεφαλής)
| Σύνδεσμος 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC ντούμπλεξ |
| Μέγεθος: | 480x245x2U |
16 πυρήνες Τερματικό κουτί οπτικών ινών με προστασία IP55 και 1x16 PLC Splitter για εσωτερικό τοίχο
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Οπτικός αδιάβροχος κιβωτίων διανομής FTTH IP65 1x16 που ολοκληρώνεται προ
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-FDB-0216H-YP |
| Χρώμα: | Λευκό |
Οπτικό κιβώτιο λήξης καλωδίων θραυστών, επιτροπή 3 λήξης ινών σε 1 FTB
| Ικανότητα: | 96 ίνες |
|---|---|
| Λειτουργία: | 3 σε 1 |
| Υλικό: | Ατσάλι |
Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων τηλεπικοινωνιών/υπαίθριο τελικό κιβώτιο
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |

