Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
16 πυρήνες IP65 Αδιάβροχο τερματικό κουτί οπτικών ινών με μηχανική δομή σφράγισης για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 Καθορισμένη για SC/UPC SC/APC
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-02N |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
4 θύρα 4 πυρήνας εσωτερικού οπτικού ινών τερματισμού κουτί με υλικό ABS + PC για το σύστημα δικτύου FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-04M |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
24 πυρήνες εξωτερικού IP65 οπτικών ινών τερματικό κουτί με 24 θύρες για τοίχο FTTH δίκτυο ή στύλο τοποθετημένο
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Τερματικό Κουτί Οπτικών Ινών 24 Θυρών με Υλικό ABS+PC για Εξωτερική Τοποθέτηση σε Τοίχο ή Πόλο, Περίβλημα IP65
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODB-0424X |
| Χρώμα: | Γκρι, Λευκό/Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Τελική περίφραξη ινών παραθύρων οπτικών ινών Sc ST LC FTTx τύπος συρταριών 19 ίντσας
| πλάτος: | 19'' |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U 2U 3U 4U |
| Υλικό: | Ατσάλι |
24 επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων φωτογραφικών διαφανειών λιμένων με τον ενιαίο προσαρμοστή τρόπου FC/την πλεξίδα FC
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | FC |
Το πλήρες φορτωμένο ράφι οπτικών ινών τύπων φωτογραφικών διαφανειών 24 λιμένων Sc τοποθετεί το τελικό KCO-συρτάρι 04-Sc-24 παραθύρων
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | Simplex Sc |
Εσωτερικό τελικό πλαίσιο 4 ταινία υλικό kco-odb-48A οπτικών ινών FTTH FTTB χάλυβα λιμένων καλωδίων
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Kco-odb-72A 72 τελικό παράθυρο 96 τοίχος Πολωνός οπτικών ινών λιμένων ινών τοποθετούν το μεταλλικό τύπο
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |

