Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
3in 3out Μέχρι 96 ίνες FOSC-106-96F Οπτική ίνες ζεύξη Splice Closure Box
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Αγωγές καλωδίων: | 6 θύρες, 3 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
1x16 APC Sc θραυστών PLC εναέριο κιβώτιο NAP προσαρτημάτων συναρμογών Optica Fibra Πολωνός-υποστηριγμάτων
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Αγωγός καλωδίου εισόδου: | 4 λιμένες |
| διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 18,0 mm |
48 θύρες IP65 Διάταξη τερματισμού ινών με 48 ίνες χωρητικότητα για δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODP-48G |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
Ο οπτικός τελικός τοίχος ινών FDB τοποθετεί τον πυρήνα kco-odb-48A 48 κιβωτίων FTTH FTTB λήξης ινών
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Υπαίθριο πλαίσιο 72/96 λήξης οπτικής ίνας τοίχων Mountable μεταλλικό πυρήνες
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
0.2dB σκοινί 3m 5m 10m μπαλωμάτων απώλειας MPO MTP εισαγωγής βιολέτα 50/125 πυρήνας LSZH
| Connector: | MPO |
|---|---|
| λειτουργία: | Τρόπος OM4 Muti |
| Κάλυμμα: | PVC, LSZH |
19» τελικές πλαίσιο οπτικών ινών/επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 24 πυρήνες με την πλεξίδα Sc
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | Simplex Sc |
48 πυρήνων LC ενιαία πλεξίδων τρόπου συρταριών επιτροπή μπαλωμάτων φωτογραφικών διαφανειών κιβωτίων οπτικών ινών τελική
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | LC ντούμπλεξ |
Σκοινί 8 ενιαίος τρόπος G652D μπαλωμάτων ODM MPO MTP πυρήνων LC/UPC ανθεκτικός για FTTH GPON
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.2dB |
|---|---|
| Πυρήνας: | 9/125 |
| Connector: | MPO |
Διπλό σκοινί 40G 100G μπαλωμάτων λουριών MPO MTP για το κέντρο δεδομένων
| Connector: | MPO/APC |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | MTP/MPO fanout LC στο σκοινί μπαλωμάτων |
| Ινα: | SM |

