Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Κοινή περάτωση 6 καλωδίων οπτικής ίνας ABS FTTA Πολωνός Mountable απόδειξη νερού λιμένων PDLC
| Τύπος: | ο πόλος τοποθετεί, ο τοίχος τοποθετεί |
|---|---|
| Αδιάβροχη θύρα: | 1 στους 6 έξω |
| P/N: | ΚΟ-FTTA-06 |
GPON OLT 8 ενεργό τέλος 512/1024 υποστήριξης εξοπλισμού οπτικών ινών PON FTTH - χρήστες kco-G8608T
| Τύπος: | GPON OLT |
|---|---|
| Λιμένας PON: | 8 λιμένες Pon |
| τέλος - χρήστες: | Τέλος 512/1024 υποστήριξης - χρήστες |
Kco-P100A οπτικό κοινό κιβώτιο συνδέσεων περάτωσης θραυστών κιβωτίων διανομής
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Kco-odp-12W ινών πρόσβασης τελικός βαθμός κιβωτίων IP55 διανομής κιβωτίων ΠΑΧΎΣ
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
πλαίσιο τερματισμού του τείχους μονταρίσματος fiber
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
24 Jig και προσάρτημα του ST UPC θέσεων για την οπτική αλέθοντας μηχανή πίεσης γωνιών
| P/N: | Kco-jig-ST-24 |
|---|---|
| Βαθμός: | 0.3dB, τρισδιάστατα |
| Πεδίο στίλβωσης: | PC ΤΟΥ ST |
8 πυρήνες SC UPC εσωτερικό τοίχωμα οπτικής ινώσεως
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*165*40 (mm) |
| Δυναμικότητα: | 8 πυρήνες |
Μακράς διαρκείας χρόνος κιβωτίων διανομής GPON Ftth/κιβωτίων λήξης οπτικής ίνας
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας ONU/οπτικό πλαίσιο 24 λήξης πυρήνας
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-24M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |
Ενιαίο τρόπο G657A 2fo 2 FRP οπτικές ίνες επίπεδα 8 σχήμα FTTH καλώδιο πτώσης Anatel
| Υλικό: | LSZH |
|---|---|
| Ονομασία: | Καλώδιο πτώσης FTTH |
| Διάρκεια: | 100 μέτρα, 200 μέτρα, 500 μέτρα, 1 χιλιόμετρο, 2 χιλιόμετρα |

