Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
4 λιμένων MST κιβωτίων Multiport υπηρεσιών τελικό κιβώτιο πλημνών ινών στελεχών κιβωτίων 5G FTTA διηλεκτρικό
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-04C |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Εσωτερικό κιβώτιο 0.15dB λήξης δικτύων των FO 4 πυρήνων για τους προσαρμοστές Sc FC ST
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
24 λαστιχένια λουρίδα κιβωτίων λήξης οπτικής ίνας πυρήνων ODF/κιβωτίων διανομής
| Υλικό: | ABS, ABS+PC, πλαστικό |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
IP65 Αδιάβροχο 12 θύρες FTTH Τερματικό κουτί με 1x8 διαχωριστικό και τοίχο τοποθετήθηκε σχεδιασμό
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-12A-SX |
| Χρώμα: | Γκρί |
48 το διπλό 1U κιβώτιο λήξης δικτύων συρταριών πυρήνων LC, βασανίζει τη Mountable επιτροπή λήξης ινών
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | LC ντούμπλεξ |
Εξωτερικό κιβώτιο διανομής ινών με μέγεθος 320x240x100mm, διαχωριστικό PLC 1x16 και τοίχο / πόλο για δίκτυα FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
WDM φίλτρων πολυδιαυλωτών FTTH/FTTx 1310/1550/1490nm EPON FWDM τμήματος μήκους κύματος φίλτρων
| Υλικό καλωδίου: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Μέθοδος συσκευασίας: | σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, κουτί ABS |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm |
19 Mountable 96core LC διπλή 1U MPO MTP Optica Fibra ίντσας επιτροπή μπαλωμάτων ραφιών
| Σύνδεσμος 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/UPC, LC/APC ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | 480x245x1U |

