Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Συνήθεια 12 τελικό κιβώτιο kco-fdb-12D οπτικών ινών θραυστών πυρήνων 1x8
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με 1x8 μίνι διαχωριστικό και 12 χωρητικότητα ινών για τοποθέτηση FTTH στο τοίχωμα ή στον στύλο
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
8 πυρήνες 12 ίνες ABS+PC υλικό Τερματικό κουτί οπτικών ινών Οπτικό κουτί διανομής για FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
16 θύρες Δυνατότητα IP55 εσωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών με διάμετρο 220x140x55mm για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Τελικά ABS κιβωτίων οπτικών ινών επιστροφής απώλειας 55 DB/κιβωτίων λήξης δικτύων και υλικό PC
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
SM MM OM3 OM4 OM5 High Destiny 96 πυρήνες 1U MPO MTP Οπτικό Πίνακα Τυποποίησης
| Σύνδεσμος 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/UPC, LC/APC ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | 480x245x1U |
Kco-fdp-16M τελικό πλαίσιο συνδέσεων συναρμογών κιβωτίων οπτικών ινών 16 θραύστης λιμένων 1X16 LGX
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-16M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |
Sc/APC ενιαίος συζευκτήρας θραυστών 1*2 G657A SM παραθύρων FBT τρόπου διπλός
| υλικό καλωδίων: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου: | 1,5 m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 2.0mm, 3.0mm |
Πλαίσιο 24 λιμένας 24 πυρήνας FTTH FTTA GPON διανομής οπτικών ινών χρώματος συνήθειας
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-24M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |
16 θύρες FTTH Drop Cable Port Fiber Access Terminal Box με χωρητικότητα 16 ινών και υλικό ABS+PC
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |

