Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
2 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών πυρήνων, κιβώτιο λήξης ODF, πιάτο προσώπου
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Μεγάλη περιεκτικότητα πλαίσιο κιβωτίων διανομής οπτικών ινών 19 ίντσας 1440 πυρήνες
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
FTTH CATV 1*32 αδιάβροχο Sc LC FC ST κιβωτίων κιβωτίων FDB οπτικών ινών τελικό
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 60dB |
Εξωτερική απόδειξη KCO νερού κιβωτίων θραυστών FDB οπτικών ινών 1*64 GPON FTTH - FDB -48
| Υλικό: | ABS+PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 60dB |
Διαστημική αποταμίευσης εύκολη εγκατάσταση επιπέδων προστασίας κιβωτίων IP65 οπτικών ινών τελική
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Κιβώτιο ODP ODF OTB 16 λιμένες υπαίθριο αδιάβροχο IP67 διανομής οπτικών ινών FTTH
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Τερματικό κουτί οπτικών ινών από υλικό SMC με 24 θύρες και μέγιστο 24 ίνες για συνδέσμους SC/FC/ST/LC
| Υλικό: | SMC, ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-SMC-0224X |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
Kco-odp-16W ελαφριά χημική αντίσταση κιβωτίων οπτικών ινών τελική
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Αντι-ΥΦ οπτική σφραγίδα κλεισίματος με μηχανική δομή σφράγισης και υλικό ABS+PC για εξωτερική χρήση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Υπαίθρια UV προστασία κιβωτίων οπτικών ινών τελική και αντι - υλικό γήρανσης
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |

