Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Αντι-ΥΦ οπτική σφραγίδα κλεισίματος με μηχανική δομή σφράγισης και υλικό ABS+PC για εξωτερική χρήση
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Το 36 σταθερό πυρήνας τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 1U 2U ODF
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | 55 dB |
Το ράφι οπτικών ινών τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
|---|---|
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
| Connector: | SC, FC, ST, LC, E2000, Κ.ΛΠ. |
Το περιστροφικό FTTB ράφι οπτικών ινών κιβωτίων ODF οπτικών ινών τελικό τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων
| Συνδετήρας: | SC, FC, ST, LC, E2000, κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαίσιο διανομής οπτικών ινών 19' |
| Ικανότητα: | 48 ίνες |
Συρταριών οπτικών ινών τελική κιβωτίων επιτροπή μπαλωμάτων ραφιών Mountable με τον προσαρμοστή FC
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
19'' 144 πυρήνας οπτικών ινών διανομή κουτί με ατσάλινο υλικό για ασφαλή προστασία ινών
| Συνδετήρας: | SC, FC, ST, LC, E2000, κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαίσιο διανομής οπτικών ινών 19' |
| Ικανότητα: | 144 ίνες |
1Γεωγραφική συσκευή: 32 SM G652D ABS Module Passive
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Μίνι σωλήνες οπτικών ινών PLC Splitter 2:4 2*4 2x4 SC APC UPC
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
| Τύπος διαχωριστή: | 2*4 2x4 |
1*16 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, μονάδα KCO - SMC διανομής οπτικών ινών 4 λιμένων SMC - 016
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |

