Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Διαχωριστής οπτικών ινών 1:8 PON Rack Mount Patch Panel 1 έως 8 θυρών SC APC UPC FC UPC
| Τύπος: | Τύπος βάσης 1U Rack |
|---|---|
| IL: | 10.2 dB |
| Λιμάνι: | 1 έως 8 |
ΠΛΚ 1x32 1:32 1*32 ΠΛΚ Οπτικός Διαχωριστής Μίνι Σιδηροσωλήνα SC Συνδέτης 0,9mm LSZH
| Τύπος πακέτου: | Μίνι σωλήνας |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 1.0m, 1.5m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών τύπων θόλων, κοινό παράθυρο 1 οπτικών ινών σε 6 έξω kco-05a-32
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 6 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
Το ράφι λιμένων καλωδιακών τηλεοράσεων 1x32 τοποθετεί το παθητικό κιβώτιο ABS θραυστών, οπτική απώλεια θραυστών
| Τύπος: | 1x32 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
12 οριζόντιος τύπος παραθύρων συνδέσεων οπτικών ινών ικανότητας πυρήνων ελάχιστος για το θραύστη PLC
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 6 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
1 * 16 2 * 16 περάτωση συναρμογών οπτικών ινών Sc DLC, 1 έξω στην κοινή περάτωση οπτικών ινών 4
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 6 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
1: 32 ABS Modular Box Type PLC Οπτικός διαχωριστής 1x32 1*32 2,0 mm SM G657A
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
| Διχασμένος τρόπος: | Εισαγωγή 1 οδού και έξοδο 32 οδών |
Υπαίθριο πλαίσιο 4 αδιαβροχοποίηση kco-GJS114 συναρμογών θραυστών 1x16 οπτικό νερού λιμένων καλωδίων
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 2 σε 2 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
Οπτικός διαχωριστής κυκλώματος Planar Lightwave 1:8 PLC με προσαρμογέα FC APC, διαχωριστής οπτικών ινών Single Mode 1x8
| PDL: | <0,2dB |
|---|---|
| IL: | 10.8dB |
| Τύπος ινών: | Ενιαίος τρόπος G657a1 |

