Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Συμπληκτικό μέγεθος 16 θύρας οπτική τερματικό κουτί ινών με εύκολη λειτουργία για εξωτερική διανομή ινών
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
1x2 πολλαπλού τρόπου θραύστης καλωδίων οπτικών ινών OM3, προσαρμοσμένος θραύστης PLC κιβωτίων ABS
| Τύπος: | 1xN, 2xN |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 0.3~1.5m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
Το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών WM ODF για το θραύστη, τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο λήξης ινών αδιάβροχο
| Ικανότητα: | 48 ίνες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βάση τοίχου, WM, Εξωτερικό |
| Υλικό: | Χάλυβα, |
Τελικό κιβώτιο συνδέσεων συναρμογών διανομής κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών απόδειξης IP65 νερού
| μέρος αριθμού: | Kco-fdp-16M |
|---|---|
| Υλικό: | ABS + PC |
| Χρώμα: | Μαύρος που προσαρμόζεται ο λευκός |
Κουτί τερματικών οπτικών ινών ABS+PC με χωρητικότητα συγκόλλησης 16 ινών και εξωτερικό κουτί διανομής FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Άσπρο μαύρο γκρι που προσαρμόζεται |
Ο τοίχος 16 πυρήνων τοποθετεί το κιβώτιο λήξης ινών/το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών 24 θύρες αδιάβροχο IP65 με 120 ικανότητα σύνδεσης ινών για δίκτυα FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
FC/APC ενιαίος λιωμένος 1*2 συζευκτήρας οπτικών ινών παραθύρων τρόπου 1310/1550nm διπλός
| Υλικό καλωδίου: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου: | <1,0μ |
| Διάμετρος καλωδίου: | 2.0mm, 3.0mm |
G652D G567A1 G657A2 1core 2core 4core 12core LSZH PVC FTTH Drop Οπτικό Καλώδιο
| Υλικό: | LSZH |
|---|---|
| Ονομασία: | 1 πυρήνας FTTH καλώδιο πτώσης |
| Διάρκεια: | 100 μέτρα, 200 μέτρα, 500 μέτρα, 1 χιλιόμετρο, 2 χιλιόμετρα |
Τερματικός Κόμβος Οπτικών Ινών 16 Θυρών με Χωρητικότητα Διακλαδιστή PLC 1x16 και Συνδετήρα Huawei Mini SC για Δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |

