Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
16 / 24 τελικό κιβώτιο kco-fdb-16S οπτικών ινών διανομής πυρήνων FTTH FTTB
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Τελικό κιβώτιο kco-fdb-16S οπτικών ινών απόδειξης FTTH FTTB νερού εξωτερικού 16 λιμένων
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών GPON, πλαίσιο 8 θραυστών 1*8 νερό λιμένων - αδιαβροχοποίηση
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
1 * οπτικών ινών περάτωση PP συναρμογών 64 Sc/UPC/υλικό ABS για τα τηλεφωνικά καλώδια πόλεων
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 6 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
12 Θύρες 19 ιντσών Rack Mount Fiber Optic Patch Panel με Συρτάρι Sliding 485x300x1U Σχεδιασμός
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*1U |
Υπαίθριο νερό που ενισχύει το τελικό κιβώτιο FTTH FTTB kco-fdb-8C θραυστών οπτικών ινών 8 πυρήνων
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
16 ίνες Mini Splitter Fiber Optic Terminal Box με υλικό ABS+PC για εξωτερική προστασία IP65
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Kco-odp-16B τελική αντίσταση πτώσης κιβωτίων συνδέσεων διανομής κιβωτίων οπτικών ινών
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
48 θύρες χωρητικότητα Τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό SMC ABS για τοποθέτηση στο τοίχωμα εξωτερικά IP65
| Υλικό: | Τα SMC, ABS/ ABS + PC είναι προαιρετικά |
|---|---|
| P/n: | KCO-SMC-32G |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |
Εξωτερικό κιβώτιο διανομής οπτικών ινών με 24 θύρες IP65 για τοίχο FTTH ή τοποθέτηση στύλου 1x16 2x16 Splitter
| Υλικό: | SMC, ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-SMC-0224X |
| Χρώμα: | Λευκό, γκρίζο |

