Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Διαστημική αποταμίευσης εύκολη εγκατάσταση επιπέδων προστασίας κιβωτίων IP65 οπτικών ινών τελική
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-odp-16W |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 20.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | ABS+PC | Απώλεια εισαγωγής | 0.15 dB |
|---|---|---|---|
| Απώλεια επιστροφής | 55 dB | Συνδετήρας | SC, ST, LC, FC, E2000 κλπ. |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος | Ικανότητα | 16 ίνες για |
| Επισημαίνω | Οπτική τερματισμό πλαίσιο,κιβώτιο λήξης ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Διαστημική εξοικονόμηση Τερματικό κουτί οπτικών ινών Επίπεδο προστασίας IP65 Εύκολη εγκατάσταση
Επισκόπηση του προϊόντος
Το εξωτερικό ενυδατόστεγο διανομικό κουτί διαχωρισμού οπτικών ινών KCO-ODP-16W υποστηρίζει έως και 16 συνδρομητές σε συστήματα δικτύου FTTx.Αυτό το ανθεκτικό περίβλημα χρησιμεύει ως τερματικό σημείο που συνδέει το καλώδιο τροφοδότησης με το καλώδιο πτώσης, ενσωματώνοντας την σύνδεση ινών, τη διαίρεση, τη διανομή, την αποθήκευση και τη σύνδεση καλωδίων σε ένα προστατευτικό περίβλημα.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό ABS+PC για αντοχή και ελαφρύτητα
- Διορισμός IP65 ανθεκτικότητας στο νερό για αξιόπιστη λειτουργία σε εξωτερικούς χώρους
- Εύκολη εγκατάσταση τοίχου με συστατικά εγκατάστασης
- Εγκατάσταση προσαρμογέα χωρίς εργαλεία με ειδικές υποδομές προσαρμογέα
- Προετοιμασμένος χώρος για την προσθήκη οπτικών διαχωριστικών
- Σχεδιασμός διπλού στρώματος που εξοικονομεί χώρο για αποτελεσματική εγκατάσταση και συντήρηση
- Το κατώτερο στρώμα φιλοξενεί διαχωριστικά και υπερβολική αποθήκευση ινών
- Το άνω στρώμα παρέχει χώρο για την ένωση, τη διασταυρούμενη σύνδεση και τη διανομή των ινών
- Συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών
- Συμβατό τόσο με καλωδιακά αδένια όσο και με περιτυλίγματα γραβάτας
- Περιλαμβάνεται κλειδαριά ασφαλείας για πρόσθετη προστασία
Μέθοδος εγκατάστασης
Εικόνες προϊόντων
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θέρμανση λειτουργίας | -25°C έως +45°C |
| Σχετική υγρασία | ≤95% (40°C) |
| Πίεση της ατμόσφαιρας | 70 έως 106 KPa |
| Απομονωμένη αντίσταση | ≥2×104MΩ/500v (DC) |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥15KV(DC)/1min, χωρίς σπινθήρα και χωρίς πτήση |
| Ράδιο κάμψης ινών | ≥ 40 mm |
Οπτική απόδοση
| Παράμετρος | Αξία | Δυναμικότητα |
|---|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,2dB | 1×16 PLC Splitter, 2×16 PLC Splitter Διορθωτής SC/LC/FC/ST/E2000 |
| Επιστροφή ζημίας UPC | ≥50dB | - |
| Απώλεια επιστροφής APC | ≥ 60dB | - |
Λεπτομέρειες για το προϊόν
| Άρθρο | ΚΟ-ΟΔΠ-16W |
|---|---|
| Υλικό | PC+ABS |
| Διάσταση | 292×218×83 χιλιοστά |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 16 θύρες SC |
| Μέγεθος εγκατάστασης | D154×E82mm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Μέγεθος εξωτερικού κουτιού | 68×48×42cm |
| Εξωτερικό βάρος κουτί | 19 κιλά |
| Ποσότητα σε κουτί | 12 κομμάτια |
| 20GP χωρητικότητα εμπορευματοκιβωτίων | 2500 κομμάτια |
| Χρώμα | Λευκό ή μαύρο |
Μέγεθος του μοντέλου
| Σχήμα | Δυναμικότητα | Μέγεθος (L × W × H) | Βάρος |
|---|---|---|---|
| ΚΟ-ΟΔΠ-16W | 1×16 PLC Splitter, 16 προσαρμογείς SC 2×16 PLC Splitter, 16 προσαρμογείς SC |
292×218×83 mm | 1.5 κιλά |
Συνιστώμενα προϊόντα

