Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
16.2dB εισαγωγής απώλειας οπτικών ινών θραυστών ABS 1 X 8 δικτύων Gigabit παθητικά οπτικά
| Τύπος: | 1X8 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/UPC, LC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 50/125 um ή 62,5/125 um SMF-28e ή ραντεβού με πελάτη |
Τύπος 1 X 4 θραυστών PLC παραθύρων ABS οπτικών ινών FTTH/θραυστών οπτικής ίνας Corning
| Τύπος: | 1x4 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | LC/APC, FC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
Εξωτερικό πλαίσιο 2 περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών 1x32 σε 2 kco-GJS114
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 6 σε 8 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
Τελικό πλαίσιο 4 οπτικών ινών FTTH αδιάβροχο APC Sc λιμένων οπτικό κιβώτιο διανομής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| P/N: | Kco-fdb-04-MK |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Τελικό πλαίσιο 4 οπτικών ινών FTTH υπαίθριο κιβώτιο λήξης NAP λιμένων Sc πυρήνων
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| P/N: | Kco-fdb-04-MK |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
48 πυρήνες 32 θύρα FTTH Τερματικό κουτί οπτικών ινών με 340*260*110mm Διαστάσεις για εξωτερική διανομή
| Υλικό: | Κοιλιακούς |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Συνδετήρας: | Ευσπλαχνία |
1*8 Διαχωριστικό οπτικών ινών 4 θύρες KCO-3348-18SC SC UPC Κουτί οπτικών ινών για τοίχο
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 4 λιμένες |
| διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 22,0 mm |
1x32 Οπτικός Διακλαδωτής PLC Fiber Optic με SC/APC Connector και Rack Mount για Χαμηλή Απώλεια Εισαγωγής και Υψηλή Αξιοπιστία
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
Εξωτερικό τερματικό κουτί οπτικών ινών IP65 χωρητικότητας 16 θυρών με διαχωριστή 1x8 για εφαρμογές FTTH
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-ΤΚ-208 |
| Χρώμα: | Γκρι/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
Μίνι Τύπος 1x16 1:16 1*16 PLC Οπτικοί Διαχωριστές SC UPC APC G657A
| Τύπος πακέτου: | Μίνι σωλήνας |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 1,5 μ. |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |

