Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Kco-odp-16W ελαφριά χημική αντίσταση κιβωτίων οπτικών ινών τελική
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-odp-16W |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 20.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | ABS+PC | Απώλεια εισαγωγής | 0.15 dB |
|---|---|---|---|
| Απώλεια επιστροφής | 55 dB | Συνδετήρας | SC, ST, LC, FC, E2000 κλπ. |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος | Ικανότητα | 16 ίνες για |
| Επισημαίνω | Οπτική τερματισμό πλαίσιο,κιβώτιο λήξης ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κουτί Τερματισμού Οπτικής Ινας KCO-ODP-16W
Αδιάβροχο Κουτί Διαχωριστή Οπτικής Ινας για Εφαρμογές 2×16 και 1×16 PLC Splitter
Επισκόπηση Προϊόντος
Αυτό το αδιάβροχο κουτί διαχωριστή οπτικής ίνας χρησιμεύει ως σημείο τερματισμού για καλώδια τροφοδοσίας ώστε να συνδέονται με καλώδια διανομής σε δίκτυα επικοινωνιών FTTx. Επιτρέπει τη συγκόλληση, τον διαχωρισμό και τη διανομή ινών, παρέχοντας παράλληλα στιβαρή προστασία και διαχείριση για την υποδομή δικτύου FTTx.
Βασικές Προδιαγραφές
| Όνομα Προϊόντος | Κουτί Διανομής Οπτικής Ινας 16 Πυρήνων (Κουτί Τερματισμού) |
|---|---|
| Μοντέλο | KCO-ODP-16W |
| Διαστάσεις | 292mm (Υ) × 218mm (Π) × 83mm (Β) |
| Βάρος | 1.5 kg |
| Υλικό | Σύνθετο PC+ABS |
| Χωρητικότητα | 1×16 PLC Splitter ή 2×16 PLC Splitter με Προσαρμογείς SC/LC/FC/ST/E2000 |
Χαρακτηριστικά Υλικού
- Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη με βαθμολογία προστασίας IP67
- Ελαφριά κατασκευή με υψηλή αντοχή
- Αντοχή σε χημικές επιθέσεις και ακτινοβολία UV
- Επιλογές τοποθέτησης σε τοίχο ή στύλο
Τεχνική Απόδοση
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤0.2 dB |
| Απώλεια Επιστροφής UPC | ≥50 dB |
| Απώλεια Επιστροφής APC | ≥60 dB |
Εικόνες Προϊόντος
Εφαρμογές
- Δίκτυα Πρόσβασης FTTH
- Δίκτυα Τηλεπικοινωνιών
- Δίκτυα CATV
- Δίκτυα Επικοινωνιών Δεδομένων
- Τοπικά Δίκτυα
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ολοκληρωμένη σύσφιξη για καλώδια τροφοδοσίας και διανομής με συγκόλληση ινών, στερέωση, αποθήκευση και διανομή
- Ξεχωριστές διαδρομές δρομολόγησης για καλώδια, pigtails και καλώδια patch για αποφυγή παρεμβολών
- Εγκατάσταση προσαρμογέα SC τύπου κασέτας για εύκολη συντήρηση
- Αναδιπλούμενο πάνελ διανομής με τοποθέτηση καλωδίου τροφοδοσίας με σύνδεση κυπέλλου
- Εγκατάσταση σε τοίχο ή στύλο κατάλληλη για εσωτερική και εξωτερική χρήση
Περιβαλλοντικές Προδιαγραφές
- Θερμοκρασία Λειτουργίας: -25°C έως +45°C
- Σχετική Υγρασία: ≤95% στους 40°C
- Πίεση Ατμόσφαιρας: 70 kPa έως 106 kPa
- Αντίσταση Μόνωσης: ≥2×10⁴ MΩ στα 500V DC
- Διηλεκτρική Αντοχή: ≥15 kV DC για 1 λεπτό (χωρίς σπινθήρα ή αεροτόξο)
- Ακτίνα Κάμψης Ινας: ≥40 mm
Σύνοψη Διαστάσεων
| Μοντέλο | Χωρητικότητα | Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | Βάρος |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | 1×16 PLC splitter με 16 προσαρμογείς SC ή 2×16 PLC splitter με 16 προσαρμογείς SC | 292×218×83 mm | 1.5 kg |
Περιεχόμενα Συσκευασίας
- Κιτ τοποθέτησης σε τοίχο: 4 τεμάχια
- Βίδες: 4 τεμάχια
- Δεματικά καλωδίων: 10 τεμάχια
- Θερμοσυστελλόμενα προστατευτικά μανίκια: 16 τεμάχια
- Κλειδί: 1 τεμάχιο
Συνιστώμενα προϊόντα

