Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Κυκλοφορητής οπτικών ινών μονής λειτουργίας μήκους κύματος 1064nm με σύνδεσμο FC/APC και μήκος 1.0m για EDFA και αισθητήρες ινών
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος: | 1*2 1x2 |
Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών κιβωτίων λιμένων FOSC SC/UPC SC/APC 4
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 4 λιμένες |
| Διάμετρος καλωδίων: | 8.0~22.0mm |
48 πυρήνες Οριζόντια ενσωματωμένη 1*8 PLC Φύλλα οπτικής σύνδεσης
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 8 ΛΙΜΕΝΕΣ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 80,0 έως 18,0 mm |
KCO-H0848-SZ Αδιάβροχη συσκευή διαίρεσης οπτικών ινών
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 8 ΛΙΜΕΝΕΣ |
| διάμετρος καλωδίου: | 80,0 έως 18,0 mm |
IP65 εξωτερικό FOSC οριζόντιο 3in 3out IP68 72fo οπτικό ινώδες περιβλήμα
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 6 θύρες, 3 σε 3 έξω |
| Διάμετρος καλωδίων: | 80,0 έως 22,0 mm |
Ενιαίος τρόπος 4 κυκλοφορητική υψηλή δύναμη λέιζερ θραυστών καλωδίων οπτικών ινών τεσσάρων λιμένων
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος: | 1*2 1x2 |
1U συρταριών φωτογραφικών διαφανειών οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών ODF τελική 24 λιμένες 48 ίνα FTTH 19»
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Περιστρεφόμενη επιτροπή μπαλωμάτων Rackmount συναρμογών λιμένων κιβωτίων OM4 OM5 1U 24 λήξης οπτικών ινών διανομής ODF
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Πόλωση που διατηρεί τον ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ CIR οπτικών ινών κυκλοφορητής τέσσερα λιμένας 1064nms 1310nm 1550nm
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος: | 1*2 1x2 |
FTTH Inline Horizontal Fiber Optic Splice Closure 2 4 Κέντρο KCO-H0202-MK 1in 2out
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Θύρες καλωδίων: | 3 λιμένες |
| διάμετρος καλωδίου: | 2.0~5.0mm |

