Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Υπαίθριο πλαίσιο 72/96 λήξης οπτικής ίνας τοίχων Mountable μεταλλικό πυρήνες
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-odb-72A |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 5.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Χάλυβα | Καλωδιακή θύρα | 4 θύρες καλωδίων |
|---|---|---|---|
| σχίστης | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 | Προσαρμογέας | SC, FC, LC, ST, E2000 |
| Εφαρμογή | Εσωτερική, επιτοίχια βάση, βάση στήριξης σε στύλο | Ικανότητα | 24/48/72/96 πυρήνες |
| Επισημαίνω | Οπτική τερματισμό πλαίσιο,κιβώτιο λήξης ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εξωτερικό κουτί τερματισμού οπτικών ινών για τοίχο με μεταλλικές ίνες 72/96
KCO-ODB-72A 72-core/96-core εξωτερικό τοιχώδες μεταλλικό οπτικό τερματικό κουτί διανομής ινών.Η σειρά των τερματικών κουτιών που τοποθετούνται στον τοίχο χρησιμεύει ως βοηθητικό εξοπλισμό για την καλωδίωση τερματικών στα δίκτυα μετάδοσης και επικοινωνίας οπτικών ινώνΤο κουτί αυτό χρησιμοποιείται κυρίως για τη στερέωση τερματικών καλωδίων οπτικών ινών, τη σύνδεση καλωδίων οπτικών ινών και πινγκτέιλ και την αποθήκευση και προστασία υπολειμμάτων ινών.
Επισκόπηση του προϊόντος
- Διαθέσιμο για συστήματα επικοινωνίας μικρής χωρητικότητας με δυνατότητα τοποθέτησης στον τοίχο
- Λογική και συμπαγή δομή εναρμονισμένη με το περιβάλλον του μηχανοσταθμού
- Αποτελείται από δύο μέρη: ένα για τη σύνδεση σύντηξης μεταξύ οπτικών καλωδίων και ινών και ένα άλλο για καλώδια επικάλυψης
- Παρέχει συσκευή σύντηξης και αποθήκευσης οπτικών καλωδίων
- Αξιόπιστη προστατευτική συσκευή για τη στερέωση, αποκόλληση και γείωση οπτικών καλωδίων
- Σχεδιασμός προστατευόμενης ευρείας εμβέλειας για τοποθέτηση ινών με ακτίνα κάμψης ≥ 40 mm
- Περιλαμβάνει διάφορα αξεσουάρ για την πρόληψη απροσδόκητων ζημιών στις ίνες
- Διορθωτικό για την προστατευτική σύνδεση μεταξύ καλωδίων και κορφών
- Συμβατό με σύνδεση μεταξύ οπτικών καλωδίων και οπτικών συσκευών επικοινωνίας
- Μικρός όγκος, μοναδική δομή, εύκολη εγκατάσταση για εσωτερική χρήση
- Πλάκα καθολικού προσαρμογέα συμβατή με όλους τους τύπους προσαρμογέα (FC, LC, SC, ST, E2000 κλπ.)
- Σχεδιασμός διπλών θυρών για εύκολη και βολική συντήρηση
Εφαρμογές
- Κατάλληλο για την διανομή καλωδίων που συνδέονται με κορδόνια, κορδόνες και συσσωρευτικά καλώδια
- Χρησιμοποιείται για εφαρμογές τοιχοστοιχίας και τοποθέτησης σε στύλο
- Ιδανικό για εφαρμογές FTTH, τηλεπικοινωνιών, CATV
Γρήγορες πληροφορίες
Ονομασία του προϊόντος
48 ίνες Εξωτερική συσκευή διανομής οπτικών ινών (τύπος FDB)
Αριθμός τμήματος
KCO-ODB-72A
Δυναμικότητα
4 πυρήνες SC/FC/ST, 96 πυρήνες LC
Αριθμός δίσκου
2 δίσκοι
Υλικό
Χάλυβα ταινία
Δάχος
10,0 mm/1,2 mm
Μέγεθος
400*4000*100mm
Χρώμα
Γκρι, Μαύρο (προαιρετικό)
Προδιαγραφές
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+85°C |
| Σχετική υγρασία | ≤85% ((+30°C) |
| Ατμοσφαιρική πίεση | 70KPa106Kpa |
| Τεχνικά δεδομένα για την προστασία από κεραυνό | Η συσκευή γείωσης είναι απομονωμένη με το ντουλάπι, η αντίσταση απομόνωσης είναι τουλάχιστον 2 104 MΩ/500V (DC) · IR≥2 104 MΩ/500V |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Η τάση αντίστασης μεταξύ της συσκευής γείωσης και του ντουλάπι είναι τουλάχιστον 3000V (DC) /min, χωρίς τρύπα, χωρίς φλας-οβερ· U≥3000V |
| Αντίσταση μόνωσης | Η αντίσταση μόνωσης μεταξύ του μεταλλικού τερματικού του τερματικού του οπτικού καλωδίου και του μεταλλικού ενισχυτικού πυρήνα του οπτικού καλωδίου, μεταξύ των μεταλλικών στοιχείων του οπτικού καλωδίου,μεταξύ του μεταλλικού στοιχείου του οπτικού καλωδίου και του εδάφους είναι μεγαλύτερη από 20000MΩ (η τάση δοκιμής είναι 500VDC) |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -45°C+80°C |
| Σχετική υγρασία | ≤85% ((+30°C) |
Πληροφορίες παραγγελίας
| Α/Δ | Κέντρα | Αριθμός δίσκου | Προσαρμοστής | Χοιροπέταλος | Διάμετρος χονδρικής ουλής | Διάρκεια ουράς | Χωρισμός |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ΚΟ-ΟΔΒ-48Α | 48 πυρήνες | 2 | ΑΕ/ΑΕΠ | ΑΕ/ΑΕΠ | 0.9mm | 0.5m | 1x2 |
| KCO-ODB-72A | 72 πυρήνες | 3 | FC/UPC | FC/UPC | 20,0 mm | 1.0m | 1x4 |
| - Ναι. | - Ναι. | - Ναι. | ΣΤ/UPC | ΣΤ/UPC | 30,0 mm | 1.5m | 1x6 |
| Επικεφαλής | Επικεφαλής | Διάφραξη 0,9 mm | 2.0m | 1x8 | |||
| E2000/UPC | E2000/UPC | Έκρηξη 2.0mm | - Ναι. | 1x12 |
Η Kocent Optec Limited προμηθεύει όλες τις χωρητικότητες των τερματικών κουτιών, συμπεριλαμβανομένων των 4 θύρων, 8 θύρων, 12 θύρων, 36 θύρων, 48 θύρων και άλλων.Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεων μας για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτή τη σειρά των κουτιών τερματικών.
Υπηρεσίες OEM/ODM
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM. Αν θέλετε να εμφανίσετε το δικό σας LOGO μάρκας στα αγαθά, στις συσκευασίες, στις ετικέτες ή σε οποιοδήποτε άλλο μέρος, μπορούμε να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας.
Συσκευή και αποστολή
Όλα τα προϊόντα συσκευάζονται σύμφωνα με τις προδιαγραφές τυποποιημένης συσκευασίας εξαγωγής, χρησιμοποιώντας κουτιά από χαρτόνι, ξύλινα κουτιά ή ξύλινα παλέτα.
- Διεθνείς ταχυδρομικές υπηρεσίες: UPS, TNT, DHL κλπ.
- Διεθνείς αεροπορικές μεταφορές: CA, AA, EA κλπ.
- Διαθέσιμη θαλάσσια μεταφορά
Συνιστώμενα προϊόντα

