Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Kco-fdp-16M τελικό πλαίσιο συνδέσεων συναρμογών κιβωτίων οπτικών ινών 16 θραύστης λιμένων 1X16 LGX
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-fdp-16M |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 20.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Αριθμός ανταλλακτικού | KCO-FDP-16M | Υλικό | ABS+PC |
|---|---|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο | Συνδετήρας | SC, ST, LC, FC, E2000 κλπ. |
| Εφαρμογή | Υπαίθριος | Ικανότητα | 16 ίνες για |
| Επισημαίνω | κιβώτιο λήξης ινών,υπαίθριο τελικό κιβώτιο |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κουτί Τερματισμού Οπτικής Ινας KCO-FDP-16M, Κουτί Σύνδεσης 16 Θυρών 1X16 LGX Splitter
Το KCO-FDP-16M Optical Fiber Access Terminal Box Splice Junction Box 16 Port 1*16 LGX Splitter είναι ένα στιβαρό κλειστό σύνδεσης οπτικής ίνας FTTH, σχεδιασμένο να αντέχει σε σκληρές περιβαλλοντικές συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης της υγρασίας, των δονήσεων και των ακραίων θερμοκρασιών.
Επιλογές Εγκατάστασης
Επιτοίχια Βάση
Βάση Στύλου
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Εμπορεύματος | Κουτί Διανομής Πρόσβασης Οπτικής Ίνας |
|---|---|
| Αριθμός Είδους | KCO-FDB-16M |
| Θύρες Προσαρμογέα | 16 θύρες προσαρμογέα SC |
| Διαστάσεις | Μ: 340mm, Π: 220mm, Υ: 95mm |
| Μέγιστη Χωρητικότητα | Σύνδεση 96 ινών (4 δίσκοι, 24 ίνες/δίσκο) |
| Βάρος | 1.80kg |
| Θύρα Εισόδου Καλωδίου | Μέγ. 2 θύρες (2*3 mm ή εσωτερικό καλώδιο) |
| Χωρητικότητα Εξόδου Καλωδίου | Μέγ. 16 θύρες (εξωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH σχήματος-8 αυτοφερόμενο) |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ατμοσφαιρική Πίεση | 70KPa~106 KPa |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤0.2dB |
| Απώλεια Επιστροφής UPC | ≥60 dB |
| Απώλεια Επιστροφής APC | >1000 φορές |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
- Υψηλής ποιότητας υλικό ABS+PC, ανθεκτικό στην υγρασία, αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, αντιγηραντικό, επίπεδο προστασίας έως IP67
- Το καλώδιο, τα pigtails, τα patch cords διατρέχουν ξεχωριστές διαδρομές χωρίς παρεμβολές
- Εγκατάσταση προσαρμογέα SC τύπου κασέτας για εύκολη συντήρηση
- Το πάνελ διανομής ανασηκώνεται για εύκολη τοποθέτηση και συντήρηση καλωδίου τροφοδοσίας
- Κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση με επιτοίχια ή στυλική τοποθέτηση
- 2 θύρες εισόδου καλωδίου και 16 θύρες εξόδου καλωδίου πτώσης FTTH
- Συμβατό με προσαρμογείς SC, FC, ST, LC, E2000
- Μηχανική δομή σφράγισης με είσοδο καλωδίου στο μέσο του τμήματος
Εφαρμογές
- Δίκτυο πρόσβασης FTTH
- Οπτική ίνα στο σπίτι
- Οπτική ίνα στην κεραία
- Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα
- Δίκτυα CATV
- Δίκτυα επικοινωνίας δεδομένων
- Τοπικά Δίκτυα
Πληροφορίες Παραγγελίας
| Είδος | Χωρητικότητα | Splitter | Συνδετήρας | Προσαρμογέας | Λογότυπο |
|---|---|---|---|---|---|
| KCO-FDB-16M | 16 πυρήνες | 1*2 | SC/UPC | SC/UPC | KCO προσαρμοσμένο ... |
| 16 πυρήνες | 1*4 | SC/APC | SC/APC | ||
| 16 πυρήνες | 1*6 | FC/UPC | FC/UPC | ||
| 16 πυρήνες | 1*8 | FC/APC | FC/APC | ||
| 16 πυρήνες | 1*12 | ST/UPC | ST/UPC | ||
| 16 πυρήνες | 1*16 | LC/UPC | LC/UPC | ||
| 16 πυρήνες | 1*24 | LC/APC | LC/APC |
Εικόνες Προϊόντος
Υπηρεσίες OEM/ODM
Προσφέρουμε υπηρεσίες προσαρμοσμένης επωνυμίας για το λογότυπό σας σε καλώδια, συσκευασίες, ετικέτες ή οποιαδήποτε ορατή επιφάνεια. Οι υπηρεσίες OEM και ODM είναι διαθέσιμες για να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Συσκευασία
Η τυπική συσκευασία εξαγωγής περιλαμβάνει χαρτοκιβώτια, ξύλινα κιβώτια και ξύλινες παλέτες.
Συνιστώμενα προϊόντα

