Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Εξωτερικό IP65 16 θύρες οπτική ίνα τερματισμού κουτί με 16 ίνες χωρητικότητα για εφαρμογές FTTH
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-0416W |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Άσπρο μαύρο γκρι που προσαρμόζεται |
Αδιάβροχο IP65 οπτικό ινώδες κουτί διανομής με υλικό ABS+PC και συνδέσεις SC/ST/LC/FC/E2000 για τοποθέτηση στον τοίχο ή στον στύλο
| Αριθμός ανταλλακτικού: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Προσαρμοσμένο |
OM4 MPO MTP Fiber Patch Cord LC SC Connector 8 12 24 Κέντρο Ροζ Violet LSZH
| Συνδετήρας: | ΜΠΟ |
|---|---|
| Ίνα: | ΜΜ, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Κάλυψη: | PVC, LSZH |
Συνδετήρας οπτικής ίνας Sc καλωδίων LC FC ST μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO για το κέντρο δεδομένων
| Connector: | MPO |
|---|---|
| Ινα: | SM, OM3, OM4, OM5 |
| Κάλυμμα: | PVC, LSZH |
Ο εσωτερικός τοίχος κιβωτίων ITB λήξης οπτικών ινών των FO 8 πυρήνων FTTC τοποθετεί
| Υλικό: | Χάλυβα, μέταλλο |
|---|---|
| Συνδετήρας: | ST, FC, LC, E2000, κ.λπ |
| Εφαρμογή: | εσωτερικός χώρος, οπτική ίνα στον υπολογιστή, FTTC |
19 ιντσών 2U 48 θύρες SC Simplex LC Duplex Fiber Optic Patch Panel Box με κατασκευή από χάλυβα
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*2U |
Μίνι διάμετρος πλεξίδων θραυστών 1x16 2x16 0.9mm PLC οπτικών ινών τύπων Blockless σωλήνων
| Τύπος: | 1x16, 2x16 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 0.3~1.5m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
4port FDB υπαίθριο κιβώτιο θραυστών κιβωτίων FTTH 1x4 διανομής οπτικών ινών τελικό
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
επίπεδος Lightwave 1 X 32 Blockless θραύστης κυκλωμάτων PLC με το συνδετήρα FC UPC
| Τύπος: | 1x32 |
|---|---|
| Μήκος ινών: | 1,5μ |
| IL: | < 17,0dB |

