Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
6 τελικό κιβώτιο οπτικών ινών λιμένων FDB
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
SC APC Εξωτερικό IP65 4 πυρήνες Οπτικό Τελειοποιητικό Τεχνείο Τυποποίησης CTO Τεχνείο Διανομής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-FDB-04-MK |
| Χρώμα: | Γκρι |
1 σε 32 G657A1 Passive Splitter Single Mode Rack Mounted 1:32 PLC Splitter
| IL: | 16.5 dB |
|---|---|
| Λιμάνι: | 1 έως 32 |
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC ή προσαρμοσμένο |
2port FDB υπαίθριο αδιάβροχο 1x2 οπτικών ινών τελικό κιβώτιο θραυστών κιβωτίων FTTH IP67
| Υλικό: | ABS, PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.15dB |
| επιστροφή απώλεια: | 55dB |
SC/UPC Παθητικοί διαχωριστές ινών 1x2 1:2 1*2 Τύπος εισαγωγής LGX PLC Splitter
| Τύπος πακέτου: | Τύπος ενθέτων LGX |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*2 1x2 1:2 |
Επίπεδη οπτική ίνα 0.9mm 1.5m LSZH θραυστών κυματοδηγού 1x2 PON GPON
| Τύπος: | 1x2 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC, FC/APC, SC/UPC, LC/UPC ή προσαρμοσμένο |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
12 οι πυρήνες 4 τελικό κιβώτιο πλήρης φορτωμένος Πολωνός οπτικών ινών λιμένων τοποθετούν KCO - FXX -12
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Cable port: | 4 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
72 το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών λιμένων SMC, υπαίθριος τοίχος Πολωνός τοποθετεί το διαγώνιο γραφείο κιβωτίων διανομής Ftth
| Υλικό: | SMC |
|---|---|
| Cable port: | 6 λιμένες καλωδίων |
| θραύστης: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Συναρμογή 288 θραυστών περιφράξεων 1 X 64 οπτικής ίνας απόδειξης IP68 νερού πυρήνες
| Τύπος: | Τύπος θόλων, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 1 σε 6 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
1:8 Τύπος SC/APC 2.0mm 1.5m ABS Box 1x8 1*8 Μοιραστής οπτικών ινών PLC
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |

