Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
Kco-odb-72A 72 τελικό παράθυρο 96 τοίχος Πολωνός οπτικών ινών λιμένων ινών τοποθετούν το μεταλλικό τύπο
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | KCO, Kocent Optec Limited |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | Kco-odb-72A |
| Ποσότητα παραγγελίας min | διαπραγμάτευση |
| Τιμή | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | μήνας 5.000 PC |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Χάλυβα | Καλωδιακή θύρα | 4 θύρες καλωδίων |
|---|---|---|---|
| σχίστης | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 | Προσαρμογέας | SC, FC, LC, ST, E2000 |
| Εφαρμογή | Εσωτερική, επιτοίχια βάση, βάση στήριξης σε στύλο | Ικανότητα | 24/48/72/96 πυρήνες |
| Επισημαίνω | Οπτική τερματισμό πλαίσιο,κιβώτιο λήξης ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κουτί τερματισμού οπτικών ινών 72 θυρών KCO-ODB-72A
Μεταλλικός τύπος στήριξης σε τοίχο/πάσσαλο 96 οπτικών ινών
Γρήγορες Πληροφορίες
Όνομα: Κουτί διανομής οπτικών ινών εξωτερικού χώρου 48 οπτικών ινών (τύπου FDB)
Κωδικός προϊόντος: KCO-ODB-72A
Χωρητικότητα: 4 πυρήνες SC/FC/ST, 96 πυρήνες LC
Αριθμός δίσκου: 2 δίσκοι
Υλικό: Ατσάλινη ταινία
Πάχος: 1.0mm/1.2mm
Μέγεθος: 400*4000*100mm
Χρώμα: Γκρι, Μαύρο (προαιρετικό)
Το κουτί διανομής οπτικών ινών τύπου FTTH αναπτύχθηκε πρόσφατα για εφαρμογές FTTH. Το κουτί είναι ελαφρύ και συμπαγές, ιδιαίτερα κατάλληλο για προστατευτική σύνδεση καλωδίων οπτικών ινών και pigtails σε δίκτυα FTTH.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
- Υλικό κελύφους από υψηλής ποιότητας χαλυβδόφυλλο ψυχρής έλασης με πλαστική επεξεργασία επιφάνειας
- Σχεδιασμός διπλής δομής: άνω στρώμα για καλωδίωση οπτικών συσκευών, κάτω στρώμα για συγκόλληση οπτικών ινών
- Εσωτερική δρομολόγηση οπτικών ινών είναι σαφής και εύκολη στη χρήση
- Τυπική εγκατάσταση με προσαρμογέα SC. Άλλοι τύποι προσαρμογέων διαθέσιμοι κατόπιν παραγγελίας
- Η οπτική μονάδα φωτός χρησιμοποιεί αρθρωτό σχεδιασμό με ισχυρή εναλλαξιμότητα
- Σαφές σύστημα σήμανσης για κάθε πυρήνα εισόδου και διανομής οπτικής ίνας
- Γωνία ανοίγματος όχι μικρότερη από 180 μοίρες για τοποθέτηση σε τοίχο ή πάσσαλο
- Αξιόπιστο σύστημα στερέωσης, απογύμνωσης και προστατευτικής γείωσης καλωδίου
- Εξασφαλίζει ακτίνα κάμψης οπτικής ίνας μεγαλύτερη από 30mm σε οποιαδήποτε θέση
- Εξωτερικός τύπος με κάτω είσοδο καλωδίου. Εσωτερικός τύπος με άνω/κάτω είσοδο καλωδίου
- Περιλαμβάνει χώρο προσωρινής αποθήκευσης ουραίου καλωδίου
Εφαρμογές
- Δίκτυα πρόσβασης FTTX
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Δίκτυα CATV
- Δίκτυα επικοινωνιών δεδομένων
- Τοπικά δίκτυα
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Περιβαλλοντική Απαίτηση | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40℃ έως +85℃ |
| Σχετική Υγρασία | ≤85% (+30℃) |
| Ατμοσφαιρική Πίεση | 70KPa έως 106Kpa |
| Αντίσταση Απομόνωσης | ≥2×10⁴ MΩ/500V (DC) |
| Τάση Αντοχής | ≥3000V (DC)/min, χωρίς διάτρηση, χωρίς υπερπήδηση |
Εικόνες Προϊόντος
Πληροφορίες Παραγγελίας
| Κωδικός | Πυρήνες | Αριθμός Δίσκου | Προσαρμογέας | Pigtail | Διάμετρος Pigtail | Μήκος Pigtail | Splitter |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KCO-ODB-48A | 48 πυρήνες | 2 | SC/UPC | SC/UPC | 0.9mm | 0.5m | 1x2 |
| KCO-ODB-72A | 72 πυρήνες | 3 | FC/UPC | FC/UPC | 2.0mm | 1.0m | 1x4 |
| … | … | … | ST/UPC | ST/UPC | 3.0mm | 1.5m | 1x6 |
| LC/UPC | LC/UPC | Fan-out 0.9mm | 2.0m | 1x8 | |||
| E2000/UPC | E2000/UPC | Break out 2.0mm | … | 1x12 | |||
| SC/APC | SC/APC | … | 1x16 | ||||
| FC/APC | FC/APC | 1x24 | |||||
| LC/APC | LC/APC | 1x32 | |||||
| E2000/APC | E2000/APC | … | |||||
| … | … |
Διαθέσιμες Χωρητικότητες: Η Kocent Optec Limited προμηθεύει κουτιά τερματισμού όλων των χωρητικοτήτων, συμπεριλαμβανομένων 4 θυρών, 8 θυρών, 12 θυρών, 36 θυρών, 48 θυρών και άλλων. Όλες οι μονάδες είναι φορτωμένες με pigtails και προσαρμογείς τηλεπικοινωνιακής ποιότητας.
Υπηρεσίες OEM/ODM
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM και ODM. Μπορείτε να εμφανίσετε το δικό σας λογότυπο επωνυμίας σε καλώδια, σακούλες συσκευασίας, ετικέτες ή οποιαδήποτε άλλη θέση όπως απαιτείται.
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: Τυπική συσκευασία εξαγωγής με χαρτοκιβώτια, ξύλινα κιβώτια ή ξύλινες παλέτες.
Μέθοδοι Αποστολής:
- Διεθνής express: UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Διεθνής αέρας: CA, AA, EA, κ.λπ.
- Θαλάσσια μεταφορά
Συνιστώμενα προϊόντα

