Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
χαμηλή PDL παθητική οπτική οπτική ίνα G675A, απώλεια θραυστών 1 X 16 Blockless εισαγωγής θραυστών FTTH
| Τύπος: | 1X16 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 1.0m, 1.5m |
| IL: | < 14=""> |
1x4 ο τύπος επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών οπτικών ινών, ράφι τοποθετεί το θραύστη 1U 19 PLC»
| Τύπος: | Το ράφι τοποθετεί, τύπος επιτροπής μπαλωμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Θύρα: | 1 έως 4 |
1.0 το ράφι θραυστών PON καλωδίων οπτικών ινών μ τοποθετεί το λιμένα 1 έως 8 επιτροπής μπαλωμάτων
| Τύπος: | 1U το ράφι τοποθετεί τον τύπο |
|---|---|
| IL: | 10,2 DB |
| Θύρα: | 1 έως 8 |
Πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας συζευκτήρων 2x16 θραυστών οπτικών ινών PLC CATV
| Τύπος: | 2x16 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, SC/UPC |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 1.4dB |
Θραύστης 1x2 2x2 οπτικών ινών PLC FTTX/επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave ινών G657A
| Τύπος: | 1x2 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 0.3~1.5m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
Θραύστης οπτικών ινών κάλυψης 1x4 2x4 G652D Lszh με το μήκος καλωδίων 0.3m
| Τύπος: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 0.3~1.5m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
Ίνα στο θραύστη PLC ινών σημείου 1x16 για το καλώδιο Corning οπτικών ινών
| Τύπος: | 1X16 |
|---|---|
| Connector: | LC/APC, SC/APC |
| ίνα: | το 9/125 um SMF-28e ή ο πελάτης διορίζει |
LC APC ABS ινών ενότητας 2x32 Corning θραυστών οπτικών ινών συνδετήρων
| Τύπος: | 2x32 |
|---|---|
| Connector: | SC/APC, SC/UPC |
| Ομοιομορφία (μέγιστο): | 2.5dB |
OEM ODM Εξωτερικό 16 πυρήνες Splitter οπτική ίνα Box διανομής ORK-16-1SC/APC
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*250*88 (mm) |
| Δυναμικότητα: | 16 πυρήνες |

