Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
SC/APC το ράφι θραυστών οπτικών ινών τοποθετεί το κράμα αλουμινίου επιτροπής μπαλωμάτων 1U 1x64
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος παραθύρων ABS |
KCO-OPK-16 OEM 16fo Επεξεργαστικό κουτί διανομής οπτικών ινών
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*250*88 (mm) |
| Δυναμικότητα: | 16 πυρήνες |
Μίνι οπτικών ινών PLC θραυστών 1x8 Steelless σωλήνων απώλεια εισαγωγής τύπων υλική χαμηλή
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 m (εκ του εργοστασίου) |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*8 1x8 |
ΚΑΚΟ-FTB-WM08-B εσωτερικό τείχος 8 θύρων οπτική ίνα κουτί διανομής
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*165*40 (mm) |
| Δυναμικότητα: | 8 πυρήνες |
Μίνι σωλήνας 1x16 1:16 PLC Splitter SC APC G657A1 G652D Καλώδιο Παθητικό οπτικό ινώτιο Splitter
| Τύπος πακέτου: | Μίνι σωλήνας |
|---|---|
| Μήκος χοιριδίων: | 1,5 μ. |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών καλωδίων πτώσης FTTH για το θραύστη kco-GJS08 3 κολπίσκος 3 1x8 έξοδος
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 3 σε 3 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
Προσαρμοστής 1in Sc kco-j108h-32SC 1*32 1x32 κιβώτιο περάτωσης συναρμογών θραυστών οπτικών ινών 4out
| Τύπος: | Τύπος σε γραμμή, Τύπος οριζόντιο |
|---|---|
| Αγωγός καλωδίου εισόδου: | Πέντε θύρες (1 σε 4 έξω) |
| Διάμετρος καλωδίων: | 80,0 έως 18,0 mm |
ΣΤ PC Τεχνή συσκευή τριβής συνδέσμου οπτικών ινών / Τεχνή συσκευή γυαλισμού συνδέσμου οπτικών ινών
| Α/Δ: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| Αξία: | 0.3dB, 3D |
| Πεδίο εφαρμογής της γυάλωσης: | ΚΠ ΚΤ |
LC APC UPC οπτικό Jig 179mm στίλβωσης ινών κοu'φώματα λείανσης επιφάνειας δίσκων
| P/N: | Kco-jig-lc-48 |
|---|---|
| Βαθμός: | 0.3dB, τρισδιάστατα |
| Πεδίο στίλβωσης: | LC APC PC UPC |
Συσκευή γυαλισμού οπτικών ινών συνδετήρα LC / 48 θέσεις Patch Cord LC PC Grinding Jig
| Α/Δ: | ΚΟ-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Αξία: | 0.3dB, 3D |
| Πεδίο εφαρμογής της γυάλωσης: | ΑΕΠ ΑΕΠ ΑΕΠ |

