Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
10 Πυρήνες Προ-συνδεδεμένο Κουτί Τερματισμού Οπτικών Ινών με 1x2 PLC Splitter Μειώνει το TCO κατά 15-30% για Δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-FTTA-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
LC πολλαπλού τρόπου λιωμένος 1x2 θραύστης οπτικών ινών Sc FC ΚΚ FBT συζευκτήρας
| υλικό καλωδίων: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου: | <1> |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 2.0mm, 3.0mm |
Πολλαπλού τρόπου θραύστης οπτικών ινών GPON EPON FTTH 1x8, συζευκτήρας 50/125 οπτικής ίνας OM3
| Τύπος: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 0.3~1.5m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
Mountable πλαίσιο kco-jcd-288 περιφράξεων περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών 288 πυρήνων Πολωνού τοίχων
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος, οριζόντιος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 8 λιμένες |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 10.0~17.0mm |
Τύπος 24 θύρες SC Simplex οπτική ίνα πάτς πάνελ 1U 19 ιντσών Rack Mount Box διανομής
| Σύνδεσμος 1: | Ευσπλαχνία |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*1U |
1U 12 Θυρών 19 ιντσών SC Duplex Fiber Optic Patch Panel με Προσαρμοσμένο Λογότυπο και Υπηρεσία OEM ODM σε Χάλυβα Ψυχρής Έλασης
| Σύνδεσμος 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Quad |
| Μέγεθος: | 485*300*1U |
Υψηλής πυκνότητας 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Panel Terminal Box
| Σύνδεσμος 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC/UPC, LC/APC ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος: | 480x245x1U |
ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ πόλωση που διατηρεί APC 3 λιμένων FC θραυστών οπτικών ινών τον κυκλοφορητικό ενιαίο τρόπο
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος: | 1*2 1x2 |
Πολυτρόπος OM3 Δορυφορικός συνδετήρας οπτικών ινών PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Connector
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*8 1x8 |
3 κυκλοφορητικό μήκος κύματος 1064nm θραυστών οπτικών ινών λιμένων με APC FC το συνδετήρα
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος: | 1*2 1x2 |

