Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
APC G567A2 Sc 2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 θραύστης οπτικών ινών
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Ο οπτικός συνδετήρας 2 θραυστών LC/APC ινών κιβωτίων 2*16 LGX τρόπος εισήγαγε την παραγωγή 16 τρόπων
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Ανθεκτικό μίνι PLC 0.9mm 1.0m LSZH SC/APC LC/APC θραυστών 1x2 καλωδίων οπτικών ινών σωλήνων
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*2 1x2 |
Μικρό Μέγεθος 0.3m Μήκος 1x4 Fiber Optic Splitter με SC/APC Connector για Τερματικό ODF ODB Box
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |
Διαχωριστής οπτικών ινών 2x2 με καλώδιο 900um και μήκος 1,5m για αξιόπιστη διανομή οπτικού σήματος
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 2*2 2x2 |
Μίνι Σωλήνας 2*8 Fiber Optic Splitter PLC Splitter με 1.0m 1.5m Μήκος SC/APC LC/APC Συνδέσμους
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 2*8 2x8 |
| Διχασμένος τρόπος: | Είσοδος 2 δρόμων & Έξοδος 8 κατευθύνσεων |
Υψηλό PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC/APC 1x4 θραυστών οπτικών ινών Blockless σταθερότητας
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 m (εκ του εργοστασίου) |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |
2x2 Μίνι PLC Οπτικό Διακλαδωτή με SC/APC Συνδετήρα για Εφαρμογές FTTH FTTA 0.9mm 1.0m
| Μήκος: | 1.0m |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 2*2 2x2 |
| Συνδετήρας: | SC/APC |
1x2 LGX Type Fiber Optical Splitter 1*2 Συνδέτης SC/APC για κουτί διανομής FTTH FTTA
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*2 1x2 |
Πράσινος συνδετήρας 0.9mm θραυστών SC/APC οπτικών ινών Blockless 2x4 2.0m χαμηλό IL
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 2*4 2x4 |
| Διχασμένος τρόπος: | Είσοδος 2 δρόμων & Έξοδος 4 κατευθύνσεων |

