Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
Θραύστης 2X8 οπτικής ίνας/ίνα απώλειας θραυστών οπτικών ινών στον εγχώριο τύπο
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
Corning Single Mode 1:16 Οπτική ίνες διαχωριστικό 1 έως 16 Rack Mount SC / APC σύνδεσμος
| PDL: | 0,2dB |
|---|---|
| IL: | 13,5 DB |
| Λιμάνι: | 1 έως 16 |
1x32 μίνι 0.9mm 1.0m οπτικών ινών PLC πλεξίδα SC/APC θραυστών για την περάτωση κιβωτίων θραυστών
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 m (εκ του εργοστασίου) |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*32 1x32 |
APC UPC μίνι σωλήνων οπτικής ίνας PLC Sc 2 X 4 θραυστών
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
|---|---|
| Τύπος διαχωριστή: | 2*4 2x4 |
| Διχασμένος τρόπος: | Είσοδος 2 δρόμων & Έξοδος 4 κατευθύνσεων |
Διαχωριστής οπτικών ινών ανθεκτικός στη διάβρωση, τοποθετούμενος σε ράφι, με ευρύ εύρος ζώνης μήκους κύματος και LGX Box
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*8 1x8 |
Θραύστης Singlemode G657A2 FTTH FTTA οπτικών ινών SC/APC LC/APC 2*8 2x8
| Τύπος πακέτου: | Τύπος σωλήνα χωρίς μπλοκ |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
| Τύπος διαχωριστή: | 2*8 2x8 |
APC G567A2 Sc 2.0mm 3.0mm FTTH 1x32 θραύστης οπτικών ινών
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Ο οπτικός συνδετήρας 2 θραυστών LC/APC ινών κιβωτίων 2*16 LGX τρόπος εισήγαγε την παραγωγή 16 τρόπων
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Ανθεκτικό μίνι PLC 0.9mm 1.0m LSZH SC/APC LC/APC θραυστών 1x2 καλωδίων οπτικών ινών σωλήνων
| Υλικό: | Τύπος σωλήνα από χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*2 1x2 |
Μικρό Μέγεθος 0.3m Μήκος 1x4 Fiber Optic Splitter με SC/APC Connector για Τερματικό ODF ODB Box
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |

