Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
4U οπτικό πλαίσιο 14 16 αυλάκωση SC/APC LC/APC διανομής επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών PLC ινών
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Jig οπτικής ίνας PC του ST γυαλίζοντας γυαλίζοντας προσάρτημα συνδετήρων οπτικών ινών
| Όνομα: | Γυαλίζοντας προσάρτημα συνδετήρων οπτικών ινών |
|---|---|
| Βαθμός: | 0.3dB, τρισδιάστατα |
| Πεδίο στίλβωσης: | PC ΤΟΥ ST |
127mm Silica Gel Fiber Optic Polishing Pad with 0.3dB Grade and 3D Polishing for Precision Grinding
| P/n: | KCO-PAD-JP-70 |
|---|---|
| Βαθμός: | 0.3dB, 3D |
| Πεδίο εφαρμογής της γυάλωσης: | Σύνδεσμος οπτικών ινών |
FTTH GPON 1:16 Οπτικό Διακλαδωτή 1X16 Single Mode Καλώδιο LGX Cassette
| RL: | > 55dB |
|---|---|
| IL: | 13.5dB |
| Τύπος ινών: | single mode G657A1 corning fiber ή προσαρμοσμένη |
Υπαίθριο αντι UV τελικό πλαίσιο 1/32 θραυστών οπτικών ινών με τους λιμένες SC/APC FTTH 24
| Υλικό: | ABS + PC |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0.10dB |
| επιστροφή απώλεια: | 60dB |
3U 19inch ODF οπτική ίνα 1x4 PLC Fiber Splitter Chassic Rack Mount Patch Panel 14 16 Σλοτ
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
LC/APC διπλό κιβώτιο θραυστών LGX PLC οπτικής ίνας 2*16 G657A2
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
FTTA 10 θύρες NAP 1*8 Τερματικό κουτί διαχωρισμού οπτικών ινών με υδατοασθενή σύνδεσμο
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | ΚΟ-FTTA-10B |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Πολωνός τοποθετεί FTTA 8 CTO λήξης ινών Sc λιμένων μίνι οπτικό κιβώτιο NAP
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | Kco-ftta-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
FC/ενιαίος θραύστης οπτικών ινών τρόπου 1310/1550nm UPC, διπλός θραύστης συζευκτήρων παραθύρων 1*2 FBT
| Υλικό καλωδίου: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Μέθοδος συσκευασίας: | σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, κουτί ABS |
| Διάμετρος καλωδίου: | 2.0mm, 3.0mm |

