Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
2*16 Mountable πλαίσια ODF ραφιών επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών οπτικών ινών θραυστών LC/APC 3U PLC
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
Χαμηλό κιβώτιο 1U ABS κιβωτίων SC/APC λήξης επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 1U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος παραθύρων ABS |
Υψηλής Αξιοπιστίας 1x16 Οπτικό Διακλαδωτή Ινών LGX Module για Patch Panel 19'' με Μήκος 0.3m
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 0.3m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
1*16 1:16 1x16 SC/APC Patch Panel Fiber Optic Splitter 19'' Rack Mount 1x16 PLC Splitter ODF
| Τύπος πακέτου: | Κουτί LGX |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
116 PLC Fiber Optic Splitter 1x16 ABS Box 0,9mm 2,0mm 3,0mm 1*16 Μοντυλικό Splitter
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*16 1x16 |
Διαχωριστής οπτικών ινών 0.9mm 2.0mm 3.0mm PLC Splitter με διαμόρφωση 1x8 και χαμηλή απώλεια εισαγωγής
| Μήκος: | 1.0m |
|---|---|
| Διχασμένος τρόπος: | Είσοδος 1 κατεύθυνσης & Έξοδος 8 κατευθύνσεων |
| Συνδετήρας: | SC/APC |
Διακλαδιστής οπτικών ινών 1x4 με σύνδεσμο SC APC 2.0mm και μήκος 1.0m για υψηλή αξιοπιστία
| Τύπος πακέτου: | Κιβώτιο ABS μορφωματικό |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*4 1x4 |
Οπτικός διακλαδωτής FTTH 2x16 Fiber Optic με συνδέσμους SC/APC LC/APC και συμπαγή σχεδίαση για δίκτυα υψηλής πυκνότητας
| Μήκος: | 1,0μ, 1,5μ, 2,0μ |
|---|---|
| Διχασμένος τρόπος: | Εισαγωγή 2 οδών & έξοδος 16 οδών |
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC |
Εναέριο κιβώτιο υπαίθριο αδιάβροχο kco-GJS08 θραυστών οπτικών ινών PLC 1*8 για τα ABS PP FTTH GPON
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 3 σε 3 έξω |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
PON FTTH FTTX 19' 4U Fiber Optic PLC Splitter 14 slots 16 slots Chassic ODF Patch Panel
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Ψηλά: | 4U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος LGX |

