Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
1x6 μίνι συνδετήρας Sc UPC τύπων σωλήνων Blockless θραυστών οπτικών ινών PLC
| τύπος συσκευασίας: | Μίνι τύπος σωλήνων |
|---|---|
| Μήκος: | 1.0m, 1.5m |
| Τύπος θραυστών: | 1x6 με το συνδετήρα ή 1*6 χωρίς συνδετήρα |
IP65 Εξωτερικό κουτί διαίρεσης οπτικών ινών με προσαρμογέα SC ινών για 2 πυρήνες
| Διάρκεια: | 1μέτρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~+60℃ |
| Τύπος προσαρμογέα: | SC/LC/FC/ST |
Πολλαπλού τρόπου θραύστης 1X 2 συζευκτήρων οπτικών ινών OM3 συνδετήρας Sc 1 X 8 LC FC ST 1 X 4
| Ονομα: | Διαχωριστής σύζευξης οπτικών ινών |
|---|---|
| Μήκος: | 1,0 μέτρο |
| Τύπος διαχωριστή: | 1*8 1x8 |
4U Mountable τύπος επιτροπής μπαλωμάτων θραυστών ODF οπτικών ινών ραφιών 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 LGX
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
ODF Fiber Optic Splitter 3U 4U Patch Panel Distribution Frame για τον PLC
| Υλικό: | Ταινία χάλυβα/κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ψηλά: | 3U |
| Τύπος διαχωριστή: | Τύπος μίνι σωλήνα |
γυμνός προσαρμοστής ινών θραυστών οπτικών ινών PLC 1xN 2xN για τα δίκτυα τοπικής περιοχής
| Τύπος: | 1xN, 2xN |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 1.0m, 1.5m |
| PDL: | < 0=""> |
10 θύρες Τερματικό κουτί οπτικών ινών με υλικό ABS + PC και σύνδεσμο OptiTap Mini SC για δίκτυα FTTx
| Υλικό: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/n: | ΚΟ-FTTA-10B |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Θραύστης 1X32, οπτικός θραύστης GPON οπτικών ινών προσαρμοστών Sc δύναμης
| Connector: | SC/UPC ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| IL: | 16.5dB |
| RL: | >55dB |
Επίπεδος κυματοδηγός ινών θραυστών 1X4 Corning SMF-28e οπτικών ινών PLC LSZH
| Τύπος: | 1x4 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 1.0m~2.0m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |
Το Blockless θραύστης 1X8 οπτικών ινών 0,9 χιλ. Η.Ε-με τις εξαρτήσεις ανεμιστήρων έξω
| Τύπος: | 1X8 |
|---|---|
| Μήκος Fiber: | 1.0m~2.0m |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 0.9 mm |

