Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

Κίνα G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC προμηθευτής
G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC προμηθευτής G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: E2000/APC-E2000/APC-SMSX-3.0mm-xM-LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: E2000/APC Συνδετήρας 2: E2000/APC
Πυρήνας: Simplex Εξώφυλλο: PVC, LSZH, θωρακισμένος, που προσαρμόζεται
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 60dB

E2000 / APC οπτικών ινών μπαλωμάτων μονοκατευθυντικό 3.0mm 10m 20m 30m LZSH καλωδίων ενιαίο PVC τρόπου G657A

 

E2000 το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένας συνδετήρας ασφαλίστρου που προσφέρει την ανώτερη απόδοση. Τα νέα παραθυρόφυλλα προστασίας μετάλλων κάνουν το σύστημα συνδετήρων E2000 προσαρμόζονται στην υψηλότερη απαίτηση ασφάλειας σε όλες τις τρέχουσες κατηγορίες λέιζερ. Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών E2000 έχει διάφορη εφαρμογή όπως τις εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, τα στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών και τις ενεργές λήξεις συσκευών.

 

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών E2000 έχει την εισαγωγή loss85dB<0> που κάνει αυτό το ιδανικό συστημάτων συνδετήρων για τα δίκτυα υψηλής επίδοσης. 

 

KOCENT OPTEC LIMITED πρότυπα ανεφοδιασμού - η ποιότητα του άλτη οπτικών ινών E2000/UPC και E2000/APC/του σκοινιού μπαλωμάτων επιδιορθώνει το καλώδιο/την πλεξίδα στον ενιαίο τρόπο 9/125 και το πολλαπλού τρόπου 50/125, πολλαπλού τρόπου 62.5/125, OM3 και OM4. Μπορούμε να κάνουμε σε όλο το μήκος του καλωδίου και στο simplex, το ντούμπλεξ ή τις πολυ-ίνες. Με πλήρη της γραμμής παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών και κλειστός της διαδικασίας CQ, εμείς warran ότι τα όλα αγαθά εξετάζονται καλά και συναντούν το επίπεδο τηλεπικοινωνιών πριν από την αποστολή. 

 

Γρήγορα informations:
Συνδετήρας 1: E2000/APC
Συνδετήρας 2: E2000/APC
Τρόπος: ενιαίος τρόπος

Ίνα: G652D, G657A, G655
Αριθμός ινών: simplex, διπλό
Διάμετρος: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Κάλυψη: PVC, LSZH
Μήκος: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 50m, 1000m,… 
IL: 0.15dB
RL: 55dB


Περίπου καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών:

- Ένα καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδετήρες που επιτρέπουν σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθούν με CATV, έναν οπτικό διακόπτη ή άλλο telecommunicationequipment. Το παχύ στρώμα προστασίας του χρησιμοποιείται για να συνδέσει την οπτική συσκευή αποστολής σημάτων, το δέκτη, και το τελικό κιβώτιο.
 
Περίπου ενιαία καλώδια τρόπου:
- Το ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου έχει έναν μικρό diametral πυρήνα που επιτρέπει μόνο σε έναν τρόπο φωτός για να διαδώσει. Λόγω αυτού, ο αριθμός ελαφριών αντανακλάσεων που δημιουργούνται ως φως περνά μέσω των μειώσεων πυρήνων, που χαμηλώνουν τη μείωση και που δημιουργούν τη δυνατότητα για το σήμα στο ταξίδι περαιτέρω. Αυτή η εφαρμογή χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά στα μεγάλης απόστασης, υψηλότερα τρεξίματα εύρους ζώνης από Telcos, τις επιχειρήσεις CATV, και τα κολλέγια και τα πανεπιστήμια.

Εικόνες προϊόντων:

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

G657A μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος 3.0mm καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10m 20m 30m LZSH PVC

Προδιαγραφές καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών:

Τύπος Πρότυπα, κύριος
Ύφος συνδετήρων

E2000/UPC, E2000/APC

LC, SC, ST, FC, SC/APC, FC/APC, LC/APC,…
Διπλό MTRJ/Female, MTRJ/Male

FDDI, MU, DIN, D4, MPO, MTP

Τύπος ινών

9/125 smf-28 ή ισοδύναμο (ενιαίος τρόπος) OS1


 50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1 

50/125 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
G652 (όλος ο τύπος), G657 (όλος ο τύπος), G655 (όλος ο τύπος)

Τύπος καλωδίων

Μονοκατευθυντικό, διπλό (σκοινί φερμουάρ) 
 Φ3.0mm,
Φ2.0mm 

Φ0.9mm
αποθηκευμένο καλώδιο ινών

Fanout καλώδιο

Διακλαδισμένο έξω καλώδιο

Υλικό κάλυψης καλωδίων PVC
LSZH
Θωρακισμένος
Στεγανοποιήστε
FTTH
Υπαίθριος
Επιστροφής απώλεια 
 (για τον ενιαίο τρόπο) ≤ 0.15dB (για τον ενιαίο κύριο τρόπου)
≤ 0.30dB (για τα ενιαία πρότυπα τρόπου) 

≤ 0.30dB (για τον πολυ τρόπο) 

Δοκιμασμένος από JDS RM 3750
UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB) 

Δοκιμασμένος από JDS RM3750
Επανάληψη ±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 85°C

 

OEM/ODM υπηρεσία:

Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

 

Συσκευασία:

Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.

Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

 

Ναυτιλία:

- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.

- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.

- Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα