Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

Κίνα Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC προμηθευτής
Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC προμηθευτής Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS, UL
Αριθμό μοντέλου: PDLC, ODLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
Χρόνος παράδοσης: 3~7 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ίνα: Corning, YOFC κάλυψη καλωδίων: LSZH, PE
Χρώμα καλωδίων: μαύρος Μήκος καλωδίου: 1m, 50m, 100m, ή προσαρμοσμένος
Connector: ODLC, PDLC εφαρμογή: Υπαίθριος, τομέας, στρατός, CATV, FTTA,…
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 55dB
αφαιρεί τον πυρήνα το αριθ.: 2 πυρήνες, 4 πυρήνες, 8 πυρήνες,… Υπηρεσία: OEM, ODM

PDLC ODLC διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων κάλυψη απόδειξης GYFJH 7.0mm LSZH νερού καλωδίων υπαίθρια

 

 

Οι γρήγορες λεπτομέρειες για την υπαίθρια οπτική ίνα ODLC PDLC επιδιορθώνουν τις συνελεύσεις καλωδίων:

- Τύπος: ODLC/PDLC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

- Τρόπος: Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου

- Fan-out καλωδίων: 0.5m, 1m, ή προσαρμοσμένος

- Συνδετήρας: LC ντούμπλεξ

- Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

- Τύπος καλωδίων: Υπαίθριο καλώδιο GYFJH οπτικών ινών

- Διάμετρος καλωδίων: 7.0mm

- Υλικό κάλυψης καλωδίων: LSZH

- Πυρήνας καλωδίων: 2 πυρήνες, 4 πυρήνες, 6 πυρήνες… ή προσαρμοσμένος

- Μήκος καλωδίων: 50m, 70m, 100m….ή προσαρμοσμένος

 

Περιγραφή των υπαίθριων συνελεύσεων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ODLC PDLC:

Οι συνδετήρες PDLC, μαζί με το οπτικό καλώδιο υποστήριξης, γίνονται η τυποποιημένη διεπαφή που διευκρινίζεται στα μακρινά ραδιόφωνα σταθμών βάσης 3G, 4G και WiMax και τις ίνα--εφαρμογές κεραιών.

 

Τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της υπαίθριας οπτικής ίνας ODLC PDLC επιδιορθώνουν τις συνελεύσεις καλωδίων:

- FTTA, σταθμός βάσης WiMax, υπαίθρια εφαρμογή CATV.

- Προαιρετική διάμετρος: 4.8mm, 7.0mm ή προσαρμοσμένος.

- Προαιρετικό σακάκι: LSZH, PE Θωρακισμένος ή μη θωρακισμένος.

- IP67 αδιάβροχη προστασία.

- Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC.

- Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου.

- IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης.

- Κατοικία αργιλίου, συμπαγές σχέδιο.

- Ευρεία σειρά θερμοκρασίας και ευρύ φάσμα των εσωτερικών και υπαίθριων καλωδίων.

- Εύκολη λειτουργία, αξιόπιστη και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση.

 

Εφαρμογές των υπαίθριων συνελεύσεων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ODLC PDLC:

- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

- CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής

- Οπτικό δίκτυο πρόσβασης

- Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών

 

Υπαίθριες εικόνες προϊόντων συνελεύσεων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ODLC PDLC:

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

 

Προδιαγραφή των υπαίθριων συνελεύσεων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ODLC PDLC:

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Ferrule τέλος-πρόσωπο PC UPC APC
Μείωση ενθέτων ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥45dB ≥50dB ≥55dB
επανάληψη ≤0.1dB ≤0.1dB ≤0.1dB
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C~+70°C (PVC) /- 40°C~+90°C (LSZH/PE)
Εξωτερική διάμετρος 1.6mm (fan-out μέρος καλωδίων), 4.8mm, 7.0mm

 

Απόδοση συνελεύσεων ODLC PDLC:

Στοιχείο Στοιχεία
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB
Μηχανική ζωή 500cycles
Θερμοκρασία εργασίας -40°C~+70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+70°C
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C~+50°C
Επίπεδο προστασίας IP67
Εκτατά στοιχεία Εκτατός μεταξύ της σύνδεσης και της ίνας cable≥100N
Επικύρωση Συναντηθείτε με RoHS

 

Υπαίθρια προδιαγραφή καλωδίων οπτικών ινών:

Στοιχείο Στοιχεία
ίνα OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Μέλος έντασης Aramid Kevlar, θωρακισμένος σωλήνας
Μέγιστη μείωση

SM: ≤0.34dB/km σε 1310nm, ≤0.20dB/km σε 1550nm

ΚΚ: ≤0.60dB/km σε 1300nm, ≤2.3dB/km σε 850nm

Εκτατή αντίσταση (βραχυπρόθεσμη) 500N (καμία θραύση)
Αντίσταση συντριβής (βραχυπρόθεσμη/μακροπρόθεσμη) 1000N/100mm
Να φλέγω την καθυστέρηση IEC 60332-3
Θερμοκρασία -40~+70°C
Uvioresistant ΠΕΡΑΣΜΑ
Επικύρωση Συναντηθείτε με RoHS &UL

 

Οι υπαίθριες συνελεύσεις καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών ODLC μας PDLC που συσκευάζουν τους τρόπους:

Διπλό καλώδιο μπαλωμάτων ινών PDLC ODLC

 

OEM/ODM υπηρεσία: Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι!
Εάν θέλετε να παρουσιάσετε ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στο καλώδιο προϊόντων, η συσκευασία ή το ράφι προϊόντων τοποθετεί, δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Η υπηρεσία cOem μας είναι πάντα έτοιμη εσείς.

Ναυτιλία:
Από διεθνή σαφή: TNT, DHL, UPS, ειδική γραμμή σαφή, κ.λπ.
Αεροπορικώς: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, ZH, CZ, AA, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ, BA, Κ.ΛΠ.
Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)