Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

Κίνα APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH προμηθευτής
APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH προμηθευτής APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH προμηθευτής APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: KCO-HW-MNSCA-FTTH-3.0mm-LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: Huawei μίνι SC/APC Συνδετήρας 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
Πυρήνας: 1 2 4 6 8 12 πυρήνες Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
επιστροφή απώλεια: 55dB Υλικό κάλυψης καλωδίων: LSZH, TPU
Χρώμα: μαύρος Τύπος Fiber: SM, ΚΚ

 

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων αδιάβροχος άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

 
Εισαγωγή:
- Huawei ΜΙΝΙ SC/APC APC GYFJH στη μονοκατευθυντική SM G657A1 Sc συνέλευση καλωδίων μπαλωμάτων ινών.
Ο μίνι συνδετήρας Sc περιέχει έναν προσαρμοστή και έναν εσωτερικό συνδετήρα ως βάση για μέσα στην κατοικία προσαρμοστών/συνδετήρων.

- Το προϊόν εξασφαλίζει την αξιοπιστία και τη συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα των συνδετήρων Sc, LC και MPO αυτήν την περίοδο στην αγορά.

- Τα προϊόντα έχουν σχεδιαστεί και έχουν εξεταστεί για να καλύψουν τις αυστηρές απαιτήσεις απαραίτητες στην προστασία του περιβάλλοντος για την υπαίθρια εφαρμογή.

Παρέχουμε τις κατασκευασμένες επί τούτου και ective λύσεις δαπανών EF που ικανοποιούν τις τεχνικές και λειτουργικές ανάγκες και μεγάλου και μικρής κλίμακας SDU και του ρόλου MDU FTTH outs.

- Οι λύσεις μας περιλαμβάνουν τα πρότυπα και cOem συμβατές εναέριες και άμεσες επίπεδες πτώσεις ενταφιασμών, καθώς επίσης και τις εσωτερικές/υπαίθριες πτώσεων που χαρακτηρίζουν τις θωρακισμένες και μη-θωρακισμένες κατασκευές μικροϋπολογιστών στα μεγέθη καλωδίων 2.0mm, 3mm και 4.6mm.

- Kocent Optec Limited είναι ένας από τον υπαίθριο κατασκευαστή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων μολύβδου. Ειδικός είναι σε όλο τον τύπο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων με τον αδιάβροχο συνδετήρα, όπως: Συνδετήρας Fullaxs, στρατιωτικός συνδετήρας, PDLC, ODVA,… 
-  Με περισσότερο από 10 έτη exprerience παραγωγής, παρέχουμε τις τυποποιημένους τηλεπικοινωνίες και τον τηλεοπτικό βαθμό ραδιοφωνικής μετάδοσης σκοινιού μπαλωμάτων για τους πελάτες. Τα όλα αγαθά εξετάζονται πριν από την αποστολή. Παρέχουμε το cOem και την υπηρεσία ODM. Επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρει περισσότερα informations για μας και τα προϊόντα.

 

Τεχνική προδιαγραφή: 

Τύπος ινών SM (9/125) G657A1
Αρίθμηση ινών 1core
Πολωνικά APC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (APC)
Επιστροφής απώλεια ≥60dB (APC)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε +85°C
Πρότυπα GR-3120-πυρήνας UL δοκιμασμένος
Διάρκεια 500 κύκλοι
Ferrule υλικό Πλήρες κεραμικό zirconia


Χαρακτηριστικά:
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
- Καλή ανταλλαξιμότητα
- Καλή διάρκεια
- Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα.
- Ακριβής συνδετήρας
- Άριστη μηχανική ικανότητα
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Οι συνδετήρες είναι συμμορφώνονται με το IEC, πρότυπα telcordia-GR-326-πυρήνων
- Διαφορετική επιλογή μποτών μεγέθους & χρώματος
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Υψηλή επιστροφής απώλεια
- 100% μέτρηση παρεμβαλλόμετρων
 
Εφαρμογή:
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Δίκτυα τοπικής περιοχής
- CATV
- Ενεργός λήξη συσκευών
- Δίκτυα συστημάτων κέντρων δεδομένων
- PON
- Στρατιωτική άσκηση
- Απόδοση και ούτω καθεξής.
 

Φωτογραφία προϊόντων:

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

 

 
Προδιαγραφές:

Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Συνδετήρας Δευτερεύον Α: Sc με θωρακισμένο
  Δευτερεύον Β: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, συνδετήρας ODVA, DLC (διπλό LC), NSN, Ericson, Huawei,…
Αρίθμηση ινών

2 πυρήνες
4 πυρήνες
6 πυρήνες
8 πυρήνες
12 πυρήνες

Τύπος ινών

SM
G.652D
G.657A (Α1, A2, B3,…)

 

ΚΚ
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Υλικά σακακιών

LSZH
TPU
PE

Διάμετρος καλωδίων

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Εξεταστικά μήκη κύματος

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

ΚΚ:
850±30nm
1300±30nm

Απώλεια εισαγωγής (DB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Δυνατότητα ανταλλαγής ≤ 0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων Fan-out πλεξίδων ο μονοκατευθυντικός διπλός κλάδος σκοινιού μπαλωμάτων επιδιορθώνει έξω το σκοινί
Λειτουργούσα θερμοκρασία -14℃~+ 85℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃

 
OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
 

APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH
 

Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.
 
Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως: COSCO, HUYNDAI,…
- Τυποποιημένος στέλνοντας λιμένας: Shenzhen, Χογκ Κογκ, Ningbo


APC Sc Huawei μίνι συνδετήρων άλτης μπαλωμάτων ινών οπτικός με το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα