Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

(59)
Κίνα Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας MPO, ράφι 1U 19» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών εργοστάσιο

Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας MPO, ράφι 1U 19» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών

96core ράφι επιτροπής μπάλωμα MPO υψηλή πυκνότητα SM LC/UPC 1U 19 το» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Τα advatanges μας: - Kocent Optec Limited είναι ένας από τον παθητικό προμηθευτή προϊόντων οπτικών ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Ελίτ mpo-16 ίνα σκοινιού OM4 50/125 Aqua LSZH 16 μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC εργοστάσιο

Ελίτ mpo-16 ίνα σκοινιού OM4 50/125 Aqua LSZH 16 μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC

Καλώδιο OM4 50/125 Aqua ρόδινο LSZH μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας ελίτ MPO-16*FC/UPC Περιγραφές: - MTP/MPO εκμεταλλευτείτε το καλώδιο, αποκαλούμενο επίσης καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP/MPO ή fan-out MTP/MPO το κ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Κάλυψη PVC LSZH σκοινιού OM3-150 μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G εργοστάσιο

Κάλυψη PVC LSZH σκοινιού OM3-150 μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G

Οπτικό OM3-150 MPO 16 πυρήνων καλώδιο μπαλωμάτων ινών για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G Τι είναι ένας συνδετήρας MPO; - MPO (ώθηση πολυ-ινών επάνω) είναι ένας τύπος οπτικού συνδετήρα που είναι αρχικός πολλαπ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα 0.2dB καλώδιο OM3-300 50/125 40G 100G υψηλής πυκνότητας σκοινιού μπαλωμάτων απώλειας MPO MTP εισαγωγής εργοστάσιο

0.2dB καλώδιο OM3-300 50/125 40G 100G υψηλής πυκνότητας σκοινιού μπαλωμάτων απώλειας MPO MTP εισαγωγής

Σκοινί 16core OM3-300 50/125 40G 100G μπαλωμάτων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων οπτικών ινών Εισάγετε: - Kocent Optec Limited μια κύρια επιχείρηση στην ανάπτυξη και την κατασκευή του προηγμένου καλωδίου μπαλω... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Συνδετήρας οπτικής ίνας Sc καλωδίων LC FC ST μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Συνδετήρας οπτικής ίνας Sc καλωδίων LC FC ST μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO για το κέντρο δεδομένων

Συνδετήρας 8core 12core 24core ρόδινο ιώδες LSZH οπτικών ινών Sc σκοινιού LC μπαλωμάτων MPO OM4 Περιγραφές: - MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων με τις ετικέττες ώθησης/τραβήγματος - 16/32 ίνα 40GbE 40GBASE-SR4 - OM3, ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Συνδετήρας 8 12 Sc σκοινιού LC μπαλωμάτων OM4 MPO MTP ρόδινη ιώδης LSZH κάλυψη 24 πυρήνων εργοστάσιο

Συνδετήρας 8 12 Sc σκοινιού LC μπαλωμάτων OM4 MPO MTP ρόδινη ιώδης LSZH κάλυψη 24 πυρήνων

Συνδετήρας 8core 12core 24core ρόδινο ιώδες LSZH οπτικών ινών Sc σκοινιού LC μπαλωμάτων MPO OM4 Εισάγετε: - Kocent Optec Limited μια κύρια επιχείρηση στην ανάπτυξη και την κατασκευή των προηγμένων προϊόντων οπ... Read More
2020-05-21 11:46:31
Κίνα Ενιαίος APC οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου συνδετήρας 10dB 15dB μείωσης ινών εργοστάσιο

Ενιαίος APC οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου συνδετήρας 10dB 15dB μείωσης ινών

MPO/APC οπτικής ίνας εξασθενητών 3dB κίτρινη κατοικίας ελίτ απώλεια εισαγωγής τύπων χαμηλή Εισάγετε: - Ένας οπτικός εξασθενητής, ή ο εξασθενητής οπτικών ινών, είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσ... Read More
2020-05-21 11:46:31
Κίνα Ελίτ οπτικό MPO MTP μπαλωμάτων σκοινιού κίτρινο χρώμα πυρήνων 5dB εξασθενητών πλαστικό 8 12 24 εργοστάσιο

Ελίτ οπτικό MPO MTP μπαλωμάτων σκοινιού κίτρινο χρώμα πυρήνων 5dB εξασθενητών πλαστικό 8 12 24

MPO/APC οπτικής ίνας εξασθενητών 3dB κίτρινη κατοικίας ελίτ απώλεια εισαγωγής τύπων χαμηλή Εισάγετε: - Ένας εξασθενητής οπτικών ινών, επίσης γνωστός ως οπτικός εξασθενητής, είναι ένα παθητικό συστατικό που χρη... Read More
2020-05-21 11:46:31
Κίνα MPO/APC οπτικής ίνας εξασθενητών 3dB κίτρινη κατοικίας ελίτ απώλεια εισαγωγής τύπων χαμηλή εργοστάσιο

MPO/APC οπτικής ίνας εξασθενητών 3dB κίτρινη κατοικίας ελίτ απώλεια εισαγωγής τύπων χαμηλή

MPO/APC οπτικής ίνας εξασθενητών 3dB κίτρινη κατοικίας ελίτ απώλεια εισαγωγής τύπων χαμηλή Εισάγετε: - Ο εξασθενητής MPO σχεδιάζεται για να μειώσει ομοιόμορφα τη δύναμη οπτικών σημάτων σε όλα τα κανάλια στην π... Read More
2020-05-21 11:46:30
Κίνα LC έξοχο Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH σκοινιού 8fo 12fo 24fo μπαλωμάτων μποτών MTP MPO οπτικό εργοστάσιο

LC έξοχο Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH σκοινιού 8fo 12fo 24fo μπαλωμάτων μποτών MTP MPO οπτικό

LC έξοχο Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH σκοινιού 8fo 12fo 24fo μπαλωμάτων μποτών MTP MPO οπτικό Περιγραφή: - Η σειρά MPO προσφέρει τη λύση από τα καλώδια κορμών στα εκτεταμένα καλώδια κορμών, στα υβριδικά καλώδια κ... Read More
2020-05-21 11:46:30
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|