Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

(64)
Κίνα APC 2.0mm G657A1 24fo MPO βρόχος - πίσω σκοινί μπαλωμάτων εργοστάσιο

APC 2.0mm G657A1 24fo MPO βρόχος - πίσω σκοινί μπαλωμάτων

Ενιαίος βρόχος τρόπου G657A1 MPO/APC - πίσω βρόχος ενότητας MTP/APC - πίσω σκοινί 24fo μπαλωμάτων Περιγραφή: - Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στο δύο τέλος. - Το σκοινί μπα... Read More
2020-08-07 17:38:52
Κίνα Μονο οπτική ίνα τρόπου 8fo 12fo 24fo MPO MTP LSZH SM εργοστάσιο

Μονο οπτική ίνα τρόπου 8fo 12fo 24fo MPO MTP LSZH SM

Ενιαίος βρόχος τρόπου G657A1 MPO/APC - πίσω βρόχος ενότητας MTP/APC - πίσω σκοινί 24fo μπαλωμάτων Περιγραφή: - Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση τη... Read More
2020-08-07 17:37:14
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων κάλυψης OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP LSZH εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων κάλυψης OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP LSZH

Βρόχος οπτικών ινών MPO MTP OM3 - πίσω εξασθενητής 0.3m 0.15m 8fo 12fo Περιγραφή: - Οι ενότητες MTP Loopback χρησιμοποιούνται ευρέως μέσα στη δοκιμή του περιβάλλοντος ειδικά μέσα στα παράλληλα δίκτυα οπτικής ... Read More
2020-07-15 18:12:30
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών βρόχων LSZH OM3-300 MPO MTP εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών βρόχων LSZH OM3-300 MPO MTP

Πολλαπλού τρόπου βρόχος OM3-300 MPO MTP - πίσω απώλεια 24 εισαγωγής ελίτ εξασθενητών οπτικών ινών ίνα Περιγραφή: - Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκτασ... Read More
2020-07-15 18:11:04
Κίνα 40G 100G 8 πολλαπλού τρόπου MPO MTP καλώδιο μπαλωμάτων 12 16 24fo OM4 εργοστάσιο

40G 100G 8 πολλαπλού τρόπου MPO MTP καλώδιο μπαλωμάτων 12 16 24fo OM4

Βρόχος MPO - πίσω βρόχος MTP - πίσω OM4 50/125 πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα 40G 100G 8 12 16 24fo Περιγραφή: - Οι ενότητες MPO MTP Loopback χρησιμοποιούνται ευρέως μέσα στη δοκιμή του περιβάλλοντος ειδικά μέσα ... Read More
2020-07-15 18:09:41
Κίνα Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας MPO, ράφι 1U 19» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών εργοστάσιο

Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών υψηλής πυκνότητας MPO, ράφι 1U 19» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών

96core ράφι επιτροπής μπάλωμα MPO υψηλή πυκνότητα SM LC/UPC 1U 19 το» τοποθετεί το κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Τα advatanges μας: - Kocent Optec Limited είναι ένας από τον παθητικό προμηθευτή προϊόντων οπτικών ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Ελίτ mpo-16 ίνα σκοινιού OM4 50/125 Aqua LSZH 16 μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC εργοστάσιο

Ελίτ mpo-16 ίνα σκοινιού OM4 50/125 Aqua LSZH 16 μπαλωμάτων οπτικής ίνας FC/UPC

Καλώδιο OM4 50/125 Aqua ρόδινο LSZH μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας ελίτ MPO-16*FC/UPC Περιγραφές: - MTP/MPO εκμεταλλευτείτε το καλώδιο, αποκαλούμενο επίσης καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP/MPO ή fan-out MTP/MPO το κ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Κάλυψη PVC LSZH σκοινιού OM3-150 μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G εργοστάσιο

Κάλυψη PVC LSZH σκοινιού OM3-150 μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G

Οπτικό OM3-150 MPO 16 πυρήνων καλώδιο μπαλωμάτων ινών για το κέντρο δεδομένων τράπεζας 5G Τι είναι ένας συνδετήρας MPO; - MPO (ώθηση πολυ-ινών επάνω) είναι ένας τύπος οπτικού συνδετήρα που είναι αρχικός πολλαπ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα 0.2dB καλώδιο OM3-300 50/125 40G 100G υψηλής πυκνότητας σκοινιού μπαλωμάτων απώλειας MPO MTP εισαγωγής εργοστάσιο

0.2dB καλώδιο OM3-300 50/125 40G 100G υψηλής πυκνότητας σκοινιού μπαλωμάτων απώλειας MPO MTP εισαγωγής

Σκοινί 16core OM3-300 50/125 40G 100G μπαλωμάτων MPO MTP για το κέντρο δεδομένων οπτικών ινών Εισάγετε: - Kocent Optec Limited μια κύρια επιχείρηση στην ανάπτυξη και την κατασκευή του προηγμένου καλωδίου μπαλω... Read More
2020-05-21 11:46:32
Κίνα Συνδετήρας οπτικής ίνας Sc καλωδίων LC FC ST μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Συνδετήρας οπτικής ίνας Sc καλωδίων LC FC ST μπαλωμάτων 16 πυρήνων MPO για το κέντρο δεδομένων

Συνδετήρας 8core 12core 24core ρόδινο ιώδες LSZH οπτικών ινών Sc σκοινιού LC μπαλωμάτων MPO OM4 Περιγραφές: - MTP/MPO καλώδιο μπαλωμάτων με τις ετικέττες ώθησης/τραβήγματος - 16/32 ίνα 40GbE 40GBASE-SR4 - OM3, ... Read More
2020-05-21 11:46:32
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|