Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Οπτικών Ινών Patch Cord

(136)
Κίνα Μίνι APC Huawei Sc Χ αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων συνδετήρων θωρακισμένο υπαίθριο εργοστάσιο

Μίνι APC Huawei Sc Χ αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων συνδετήρων θωρακισμένο υπαίθριο

Μίνι APC Huawei Sc Χ αδιάβροχο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων συνδετήρων θωρακισμένο υπαίθριο Εισαγωγή: - Οι μίνι συνελεύσεις Sc παρέχουν μια γερή και σφραγισμένη λύση σύνδεσης για την ίνα στη συνδετικ... Read More
2019-12-18 09:30:41
Κίνα Σπειροειδές θωρακισμένο FTTA στρατιωτικό καλώδιο μπαλωμάτων τομέων αντι τρωκτικών Fullaxs ODVA οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού εργοστάσιο

Σπειροειδές θωρακισμένο FTTA στρατιωτικό καλώδιο μπαλωμάτων τομέων αντι τρωκτικών Fullaxs ODVA οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού

Σπειροειδές θωρακισμένο FTTA στρατιωτικό καλώδιο μπαλωμάτων τομέων αντι τρωκτικών Fullaxs ODVA οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού Εισαγωγή: - Kocent Optec Limited είναι ένας από τον υπαίθριο κατασκευαστή σκοινιο... Read More
2019-12-18 09:20:10
Κίνα APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3 εργοστάσιο

APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3

Εξαιρετικά κάμψη-αναίσθητος APC Sc G657B3 άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών θήκη PE Περιγραφή προϊόντων 1. Το υλικό κεραμικό Ferrule: Ποιότητα ζιρκονίου σταθερή και εύκολη για τη στίλβωση 2. Καλή ικανότητα αν... Read More
2019-09-10 17:26:03
Κίνα Διπλό καλώδιο 3.0mm μπαλωμάτων ινών LC OM4 διάμετρος/ρόδινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων LC OM4 εργοστάσιο

Διπλό καλώδιο 3.0mm μπαλωμάτων ινών LC OM4 διάμετρος/ρόδινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων LC OM4

Lc-LC ντούμπλεξ 3.0mm OM4 50/125 ιώδες PVC LSZH αλτών καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών 10G Περιγραφή: - Kocent Optec Limited παρέχει την υπηρεσία cOem για όλα τα είδη καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών, συμπεριλα... Read More
2019-09-10 17:23:19
Κίνα SM καλώδιο πλεξίδων ΚΚ οπτική ίνα, πλεξίδα 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων κάλυψη PVC LSZH 1.8mm 1.6mm εργοστάσιο

SM καλώδιο πλεξίδων ΚΚ οπτική ίνα, πλεξίδα 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων κάλυψη PVC LSZH 1.8mm 1.6mm

Οπτικό ίνα Patchcord SM óptica της MU Fibra καλώδιο 2.0mm 1.8mm 1.6mm μπαλωμάτων ΚΚ Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι κοντά καλώδια ινών απόστασης που καλύπτονται με τους συνδετήρες και στις δύο άκρες. ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Κίνα PVC LSZH PE υλική οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού της MU απώλεια εισαγωγής αλτών SM G657A1 χαμηλή εργοστάσιο

PVC LSZH PE υλική οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού της MU απώλεια εισαγωγής αλτών SM G657A1 χαμηλή

Της MU UPC ενιαίο μονοκατευθυντικό καλώδιο LSZH σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου G657B3 οπτικών ινών KOCENT OPTEC LIMITED, ένας αξιόπιστος συνεργάτης του προμηθευτή οπτικών ινών: 1. Με 4 γραμμές παραγωγής για τον κο... Read More
2019-07-09 15:45:19
Κίνα Χαμηλό εισαγωγής καλώδιο MU SM DX 2.0mm μπαλωμάτων απώλειας οπτικών ινών κίτρινο χρώμα G657A1 LSZH εργοστάσιο

Χαμηλό εισαγωγής καλώδιο MU SM DX 2.0mm μπαλωμάτων απώλειας οπτικών ινών κίτρινο χρώμα G657A1 LSZH

Της MU UPC ενιαίο μονοκατευθυντικό καλώδιο LSZH σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου G657B3 οπτικών ινών KOCENT OPTEC LIMITED, ένας αξιόπιστος συνεργάτης του προμηθευτή οπτικών ινών: Φροντίζουμε για την επιχείρηση πελατ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Κίνα Ενιαία καλώδια πλεξίδων οπτικών ινών τρόπου, μονοκατευθυντική πλεξίδα MU UPC σκοινιού μπαλωμάτων G657B3 εργοστάσιο

Ενιαία καλώδια πλεξίδων οπτικών ινών τρόπου, μονοκατευθυντική πλεξίδα MU UPC σκοινιού μπαλωμάτων G657B3

Της MU UPC ενιαίο μονοκατευθυντικό καλώδιο LSZH σκοινιού μπαλωμάτων τρόπου G657B3 οπτικών ινών Εισαγωγή: 1. Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών είναι η ίνα που συνδέει τον υπολογιστή με τον εξοπλισμό. 2. Είναι πολύ κατ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Κίνα Απώλεια εισαγωγής κάλυψης 0.2dB PVC LSZH σκοινιού OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM μπαλωμάτων οπτικών ινών DIN εργοστάσιο

Απώλεια εισαγωγής κάλυψης 0.2dB PVC LSZH σκοινιού OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM μπαλωμάτων οπτικών ινών DIN

Οπτικό καλώδιο OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM 1m 3m 5m 10m 15m μπαλωμάτων DIN Fibra Εισαγωγή: 1. Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών είναι η ίνα που συνδέει τον υπολογιστή με τον εξοπλισμό. 2. Είναι πολύ κατάλληλο να συνδέσει ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Κίνα G657A2 ενιαίος τρόπος DIN αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων/PE OFNR PVC LSZH PC εργοστάσιο

G657A2 ενιαίος τρόπος DIN αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων/PE OFNR PVC LSZH PC

Ενιαίο καλώδιο Simpex G657A2 τρόπου αλτών οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων DIN/PC Εισαγωγή: 1. Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών είναι η ίνα που συνδέει τον υπολογιστή με τον εξοπλισμό. 2. Είναι πολύ κατάλληλο να συν... Read More
2019-07-09 15:45:19
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|