Αρχική Σελίδα Προϊόντα

γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών

γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών

(25)
Κίνα VFL μανδρών τύπων οπτική ελαττωμάτων εντοπιστών οπτικών ινών καλωδίων μάνδρα λέιζερ ελεγκτών κόκκινη εργοστάσιο

VFL μανδρών τύπων οπτική ελαττωμάτων εντοπιστών οπτικών ινών καλωδίων μάνδρα λέιζερ ελεγκτών κόκκινη

VFL μανδρών τύπων οπτική ελαττωμάτων εντοπιστών οπτικών ινών καλωδίων μάνδρα λέιζερ ελεγκτών κόκκινη Ο φορητός οπτικός εντοπιστής ελαττωμάτων σχεδιάζεται ειδικά για το προσωπικό τομέων που χρειάζεται ένα αποδοτ... Read More
2020-03-30 16:42:20
Κίνα Jigs στίλβωσης συνδετήρων εξοπλισμού SC/UPC 36 στίλβωσης οπτικών ινών πίεσης γωνιών εργοστάσιο

Jigs στίλβωσης συνδετήρων εξοπλισμού SC/UPC 36 στίλβωσης οπτικών ινών πίεσης γωνιών

Jigs στίλβωσης συνδετήρων μηχανών SC/UPC 36 στίλβωσης πίεσης γωνιών Περιγραφή: Jigs αυτής της στίλβωσης σχεδιάζονται για τη γυαλίζοντας μηχανή οπτικών ινών πίεσης γωνιών μόνο. Έχει τον προσαρμοστή 36 SC/UPC ... Read More
2019-03-18 14:37:08
Κίνα κόλλα 127mm 30U που αφαιρεί τη γυαλίζοντας ταινία μηχανών οπτικής ίνας που περιτυλίγει το αλέθοντας έγγραφο διαμαντιών μαξιλαριών εργοστάσιο

κόλλα 127mm 30U που αφαιρεί τη γυαλίζοντας ταινία μηχανών οπτικής ίνας που περιτυλίγει το αλέθοντας έγγραφο διαμαντιών μαξιλαριών

κόλλα 127mm 30U που αφαιρεί τη γυαλίζοντας ταινία οπτικών ινών που περιτυλίγει το αλέθοντας έγγραφο διαμαντιών μαξιλαριών Η γυαλίζοντας ταινία οπτικών ινών καλεί επίσης τη οπτική ίνα αλέθοντας Kocent Optec ... Read More
2019-03-18 14:37:08
Κίνα ADS-127 αλέθοντας έγγραφο 5 ταινιών NTTAT 0.5um οπτικών ινών γυαλίζοντας» 127mm για το δίσκο εργοστάσιο

ADS-127 αλέθοντας έγγραφο 5 ταινιών NTTAT 0.5um οπτικών ινών γυαλίζοντας» 127mm για το δίσκο

ADS-127 γυαλίζοντας ταινία Diamon οπτικών ινών που γυαλίζει περιτυλίγοντας το αλέθοντας έγγραφο NTTAT 0.5um Η γυαλίζοντας ταινία οπτικών ινών καλεί επίσης τη οπτική ίνα αλέθοντας Kocent Optec Limited μπορεί να ... Read More
2019-03-18 14:37:08
Κίνα Πλήρης αυτόματος γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών/τέμνουσα μηχανή καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

Πλήρης αυτόματος γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών/τέμνουσα μηχανή καλωδίων οπτικών ινών

Πλήρης αυτόματη τέμνουσα μηχανή καλωδίων οπτικών ινών, Μηχανή παραγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Θέλετε να κερδίσετε περισσότερο κόστος για την επιχείρηση σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών σας, εσείς ανά... Read More
2018-09-28 18:11:10
Κίνα Αυτόματη πίεση ευφυές MPO MTP γωνιών εξοπλισμού στίλβωσης οπτικών ινών εργοστάσιο

Αυτόματη πίεση ευφυές MPO MTP γωνιών εξοπλισμού στίλβωσης οπτικών ινών

Kco-6000 ευφυής MPO MTP γωνιών γυαλίζοντας μηχανή οπτικών ινών πίεσης Αυτόματος οπτικός γυαλίζοντας εξοπλισμός ινών KOCENT OPTEC LIMITED μπορεί να σας βοηθήσει να καθιερώσετε έναν νέο της κοινής γραμμής παραγωγ... Read More
2018-09-28 18:11:10
Κίνα APC 250um Ferrule κεραμικό Zirconia 1,0 οπτικών ινών 8 βαθμού Concentricity εργοστάσιο

APC 250um Ferrule κεραμικό Zirconia 1,0 οπτικών ινών 8 βαθμού Concentricity

APC 250um Ferrule κεραμικό Zirconia 1,0 οπτικών ινών 8 βαθμού Concentricity Περιγραφή: - Κεραμικά ferrules οπτικών ινών είναι σημαντικό συστατικό των οπτικών συνδετήρων και του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών. ... Read More
2018-09-28 18:11:10
Κίνα Ferrule οπτικής ίνας PC 2.5Mm UPC, κεραμική Ferrule Zirconia οπτική ίνα χωρίς πλευρό εργοστάσιο

Ferrule οπτικής ίνας PC 2.5Mm UPC, κεραμική Ferrule Zirconia οπτική ίνα χωρίς πλευρό

Ferrule οπτικής ίνας PC 2.5Mm UPC, κεραμική Ferrule Zirconia οπτική ίνα χωρίς πλευρό Γρήγορη λεπτομέρεια: - Όνομα: Ferrule οπτικών ινών - Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου - Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλ... Read More
2018-09-28 18:11:10
Κίνα Ενιαία Ferrule PC τρόπου UPC 2.5 χιλ. οπτική ίνα με το βούλωμα, χαμηλή απώλεια εισαγωγής εργοστάσιο

Ενιαία Ferrule PC τρόπου UPC 2.5 χιλ. οπτική ίνα με το βούλωμα, χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Ενιαία Ferrule PC τρόπου UPC 2.5 χιλ. οπτική ίνα με το βούλωμα, χαμηλή απώλεια εισαγωγής Εισαγωγές: Ferrule αντιμετωπίζεται γενικά ως μέρος πυρήνων του συνδετήρα. Κεραμικά ferrules Zirconia αναγνωρίζονται για ν... Read More
2018-09-28 18:11:09
Κίνα Τετραγωνικός APC πίεσης UPC αλέθοντας εξοπλισμός οπτικών ινών PC, οπτικών ινών γυαλίζοντας μηχανή εργοστάσιο

Τετραγωνικός APC πίεσης UPC αλέθοντας εξοπλισμός οπτικών ινών PC, οπτικών ινών γυαλίζοντας μηχανή

Τετραγωνικός APC πίεσης UPC αλέθοντας εξοπλισμός οπτικών ινών PC, οπτικών ινών γυαλίζοντας μηχανή Μπορούμε να παρέχουμε ολοκαίνουργιο της γυαλίζοντας μηχανής οπτικών ινών στον τετραγωνικό τύπο και τον κεντρικό ... Read More
2018-09-28 18:11:09
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|