Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

(20)
Κίνα Κατευθυντικοί ΚΚ συμβατό xenpak-10gb-SR βισμουθίου πομποδεκτών 10GB οπτικών ινών Sc SFP δικτύων εργοστάσιο

Κατευθυντικοί ΚΚ συμβατό xenpak-10gb-SR βισμουθίου πομποδεκτών 10GB οπτικών ινών Sc SFP δικτύων

Κατευθυντικοί ΚΚ συμβατό xenpak-10gb-SR βισμουθίου πομποδεκτών 10GB οπτικών ινών Sc SFP δικτύων Informations προϊόντων: P/N Axe85-192-μ3 P/N KCO Τύπος προϊόντων XENPAK Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Διπλός ενιαίος τρόπος συμβατή xenpak-10gb-LR Sc ενότητας πομποδεκτών οπτικών ινών SFP εργοστάσιο

Διπλός ενιαίος τρόπος συμβατή xenpak-10gb-LR Sc ενότητας πομποδεκτών οπτικών ινών SFP

Διπλός ενιαίος τρόπος συμβατή xenpak-10gb-LR Sc ενότητας πομποδεκτών οπτικών ινών SFP Informations προϊόντων: P/N Axe13-192-10 P/N KCO Τύπος προϊόντων XENPAK Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος 1310nm Μήκος ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Συμβατή οπτική ενότητα του xenpak-10gb-ER SFP/ενότητα Coppe 10Gbase Τ SFP εργοστάσιο

Συμβατή οπτική ενότητα του xenpak-10gb-ER SFP/ενότητα Coppe 10Gbase Τ SFP

Συμβατή οπτική ενότητα του xenpak-10gb-ER SFP/ενότητα Coppe 10Gbase Τ SFP Informations προϊόντων: P/N AXE15-192-40 P/N KCO Τύπος προϊόντων XENPAK Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος 1550nm Μήκος κύματος 40Km ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO οπτικών ινών SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO οπτικών ινών SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών

Πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO οπτικών ινών SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών Informations προϊόντων: P/N Ax285-192-μ3 P/N KCO Τύπος προϊόντων X2 Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος 850nm Μήκος κύματος 300m Οπτ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα 10 GigaByte SFP πομποδέκτης συμβατό HUAWEI x2-10gb-ER οπτικών ινών εργοστάσιο

10 GigaByte SFP πομποδέκτης συμβατό HUAWEI x2-10gb-ER οπτικών ινών

10 GigaByte SFP πομποδέκτης συμβατό HUAWEI x2-10gb-ER οπτικών ινών Informations προϊόντων: P/N AX215-192-40 P/N KCO Τύπος προϊόντων X2 Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος 1550nm Μήκος κύματος 40km Οπτικός λι... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Συμβατός x2-10gb-LR οπτικός πομποδέκτης Sc SFP, πομποδέκτης 1310nm οπτικής ίνας εργοστάσιο

Συμβατός x2-10gb-LR οπτικός πομποδέκτης Sc SFP, πομποδέκτης 1310nm οπτικής ίνας

Συμβατός x2-10gb-LR οπτικός πομποδέκτης Sc SFP, πομποδέκτης 1310nm οπτικής ίνας Informations προϊόντων: P/N Ax213-192-10 Εμπορικό σήμα KCO Τύπος προϊόντων X2 Ταχύτητα 10.3Gb/s Μήκος κύματος 1310nm Μεγαλύτερη απ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα RJ45 πομποδέκτης 1.25G 1000base-τ οπτικών ινών χαλκού SFP για CAT6 CAT7 εργοστάσιο

RJ45 πομποδέκτης 1.25G 1000base-τ οπτικών ινών χαλκού SFP για CAT6 CAT7

RJ45 πομποδέκτης 1.25G 1000base-τ οπτικών ινών χαλκού SFP για CAT6 CAT7 Informations προϊόντων: Λιμένας 1000base-τ SFP 1.25G ethernet (χαλκός, 100m, RJ45) P/N ASF-Γερμανία-τ Ταχύτητα 1.25Gbps Τύπος προϊόντων ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών εργοστάσιο

Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών

Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών Informations προϊόντων: Λιμένας 10000base-τ SFP+ 10G ethernet (χαλκός, 30m, RJ45) P/N 10000base-τ Εμπορικό σήμα KCO Τύπος προ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα 10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm εργοστάσιο

10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm

10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm Informations προϊόντων: P/N Axs85-192-μ3 Εμπορικό σήμα KCO Τύπος προϊόντων SFP+ Ταχύτητα 10.3Gbps Μήκος κύματος 850nm Μεγαλύτερη απόσ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Κίνα Αμφίδρομη ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών SFP ενιαίος τρόπος Gigabit εργοστάσιο

Αμφίδρομη ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών SFP ενιαίος τρόπος Gigabit

Αμφίδρομη ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών SFP ενιαίος τρόπος Gigabit Informations προϊόντων: P/N Axs13-192-10 Εμπορικό σήμα KCO Τύπος προϊόντων SFP+ Ταχύτητα 10.3Gbps Μήκος κύματος 1310nm Μεγαλύτερη απόστασ... Read More
2017-09-25 14:48:15
Page 1 of 2|< 1 2 >|