Αρχική Σελίδα Νέα

εταιρικά νέα

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now
επιχείρηση Νέα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με 50/125 οπτική ίνα OM5

50/125 οπτική ίνα OM5

[2018-12-11 18:17:35]
OM5 – η πρώτη πολλαπλού τρόπου ίνα για να πολλαπλασιάσει μήκους κύματος Μέχρι τώρα, οι πολλαπλού τρόπου ίνες χρησιμοποιήθηκαν μόνο σε μια περιορισμένη ζώνη σε 850 NM ή 1300 NM. Ο νέος τύπος OM5 ινών με τις άριστες ιδιότητες μετάδοσης σε μια ζώνη 100 NM έχει αναπτυχθεί για να ικανοποιήσει τη γρήγορα ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με OM4 εναντίον OM5: Ποια είναι η διαφορά;

OM4 εναντίον OM5: Ποια είναι η διαφορά;

[2018-12-11 18:13:35]
OM4 εναντίον OM5: Ποια είναι η διαφορά; Σαν απαίτηση για το εύρος ζώνης, τα νέα μέσα μετάδοσης πρέπει να αναπτυχθούν για να καλύψουν τις απαιτήσεις των χρηστών. Ο πιό πρόσφατος στα οπτικά μέσα μετάδοσης καλείται ίνα OM5. Για να σας βοηθήσει να χρησιμοποιήσετε αυτήν την προηγμένη ίνα στο μέγιστο πλεο... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με Οι υπαίθριες διαταγές καλωδίων οπτικών ινών στέλνουν ήδη. Επαφή με μας για να πάρει την καλύτερη τιμή

Οι υπαίθριες διαταγές καλωδίων οπτικών ινών στέλνουν ήδη. Επαφή με μας για να πάρει την καλύτερη τιμή

[2017-10-25 12:46:40]
Αυτό το μήνα 3 εβδομάδων, είχαμε τελειώνουμε τη διαταγή καλωδίων οπτικών ινών 2, είναι διαταγή 40km GYXTC8S και διαταγή 200km GYXTW. Εάν θέλετε να πάρετε το καλώδιο καλής ποιότητας με το χαμηλότερο κόστος, παρακαλώ απευθυνθείτε με μας για να πάρετε την καλύτερες υπηρεσία και την τιμή. Καλώδιο GYXTW ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με FTTA - Ίνα στην κεραία

FTTA - Ίνα στην κεραία

[2017-09-22 14:15:54]
FTTA - Ίνα στην κεραία ΣΚΟΙΝΊ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PDLC ODVA ΓΙΑ FTTA: το http://www.passivefiberoptic.com/sale-8760021-odlc-pdlc-outdoor-fiber-optic-patch-cord-assemblies-for-ftta-man-wan.html Οι σημερινοί χρήστες των κινητών συσκευών εξαρτώνται από τις ασύρματες συνδέσεις για τη φωνή, τα στοιχε... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με 30 σύνολα πλήρους φορτίου πλαισίων διανομής οπτικών ινών 576 πυρήνων με τον προσαρμοστή FC/UPC έστελναν χθες.

30 σύνολα πλήρους φορτίου πλαισίων διανομής οπτικών ινών 576 πυρήνων με τον προσαρμοστή FC/UPC έστελναν χθες.

[2017-09-09 09:28:49]
Χθες, φορτώσαμε 30 σύνολα πλαισίου διανομής οπτικών ινών 576 πυρήνων στο θαλάσσιο λιμένα της Κίνας Ningbo, τα αγαθά είναι εν πλω στον ερχομό στα γαλλικά. Τελειώσαμε για να παραγάγουμε και να εξετάσουμε αυτήν την διαταγή μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες. Εάν θέλετε να πάρετε την καλύτερη τιμή, η καλύτερη ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με Λίγη γνώση για τον καθαρισμό του συνδετήρα οπτικών ινών

Λίγη γνώση για τον καθαρισμό του συνδετήρα οπτικών ινών

[2017-09-05 11:47:49]
Ι. Γιατί μην χρησιμοποιήστε το βαμβάκι με το οινόπνευμα για να καθαρίσετε τη οπτική ίνα; Οι απαιτήσεις καθαρισμού των συνδετήρων οπτικών ινών είναι πολύ υψηλότερες από αυτός του φακού καμερών. Η ίνα του βαμβακιού ή του εγγράφου φακών είναι χονδροειδής, και είναι εύκολο να προκληθεί το γδάρσιμο των ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με Οπτική ίνα που συνδέει τον οδηγό

Οπτική ίνα που συνδέει τον οδηγό

[2016-12-13 15:16:54]
Αυτό που είναι να συνδέσει οπτικών ινών Η γνώση της οπτικής ίνας που συνδέει τις μεθόδους είναι ζωτικής σημασίας σε οποιοδήποτε επιχείρηση ή τεχνικό οπτικών ινών που συμμετέχει στις τηλεπικοινωνίες ή τα προγράμματα του τοπικού LAN και δικτύωσης. Με απλά λόγια, να συνδέσει οπτικών ινών περιλαμβάνει ν... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με Τύποι περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών

Τύποι περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών

[2016-12-13 15:52:47]
Περάτωση συναρμογών οπτικών ινών Η περάτωση συναρμογών οπτικών ινών χρησιμοποιείται συνήθως με τα υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών, παρέχει το διάστημα για τα υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών που συνδέονται από κοινού. Οι περατώσεις συναρμογών οπτικών ινών και το εσωτερικό δίσκων ινών θα προστατεύσουν τη ... Διαβάστε περισσότερα
Κίνα τα τελευταία νέα σχετικά με 40HQ το εμπορευματοκιβώτιο που φορτώνεται με το κιβώτιο περιφράξεων συναρμογών οπτικών ινών έχει τελειώσει μέσα σε 10 ημέρες μόνο!!!

40HQ το εμπορευματοκιβώτιο που φορτώνεται με το κιβώτιο περιφράξεων συναρμογών οπτικών ινών έχει τελειώσει μέσα σε 10 ημέρες μόνο!!!

[2017-05-24 09:51:12]
Για το εμπορευματοκιβώτιο 40HQ που φορτώνεται με το ΚΆΘΕΤΟ ΚΙΒΏΤΙΟ ΠΕΡΙΦΡΆΞΕΩΝ ΣΥΝΑΡΜΟΓΏΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ 24 πυρήνων. Για όλα αυτά τα αγαθά τελειώσαμε μέσα σε 10 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ και έτοιμος να στείλουμε έξω για τον πελάτη θαλασσίως σήμερα. Μπορούμε τελειώσαμε ένα εμπορευματοκιβώτιο 40HQ σε τέτοιο λίγος χρ... Διαβάστε περισσότερα
Page 1 of 2|< 1 2 >|