Όλα τα Προϊόντα
-
Οπτικών Ινών Splitter
-
Οπτικών Ινών Patch Cord
-
Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών
-
Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος
-
Οπτικών Ινών Λήξη Splice
-
Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal
-
Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP
-
Καλωδίου οπτικών ινών
-
Οπτικών Ινών Εξασθένηση
-
οπτικής ίνας υποδοχές
-
Οπτικών Ινών Adapter
-
γυαλίζοντας εξοπλισμός οπτικών ινών
-
Εργαλεία οπτικών ινών
-
GPON ONU
-
πομποδέκτης οπτικών ινών SFP
-
Ο κ. Henry ThaiΗ Kocent Optec Limited είναι μακροπρόθεσμος συνεργάτης μας. Σε περισσότερα από 10 χρόνια συνεργασίας, μαζί κερδίζουμε πολλά έργα.Τα προϊόντα τους καλύπτουν όλη τη χώρα μου τώρα.. -
Ο κ. PabloΉμουν έκπληκτος όταν έκανα την πρώτη γραμμή με Kocent Optec Limited το 2014. Ένα εμπορευματοκιβώτιο 40GP του καλωδίου GYXTW και ένα εμπορευματοκιβώτιο 20GP για το γρήγορο συνδετήρα, το σκοινί μπαλωμάτων και τον προσαρμοστή. Τελείωσαν αυτήν την διαταγή σε 2 εβδομάδες μόνο. Τώρα αγοράζουμε επίσης πολλούς τύπος παραθύρου FDB και παραθύρου περάτωσης συναρμογών από τους. Ελπίδα θα είμαστε ισχυρότεροι και ισχυρότεροι στον τομέα τηλεπικοινωνιών. -
Ο κ. Thang NguyenΗ Kocent Optec Limited είναι ένας από τους μακροχρόνιους συνεργάτες της εταιρείας μας.Το περιβλήμα και τα αξεσουάρ οπτικής ινής είναι πολύ ωραία.Με την υποστήριξή τους, κερδίζουμε πολλά τηλεπικοινωνιακά έργα.
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic splitter ] αγώνας 318 προϊόντα.
96 πυρήνες SC Simplex 4U συρτάρι Rack τοποθετήθηκε οπτική ίνα διανομή πίνακα και πίνακα επικάλυψης
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*4U |
19 ιντσών Standard Rack Mountable Fiber Optic Patch Panel με τύπο συρτάρι και Max 192fo LC Quad Adapter
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*2U |
IP67 αδιάβροχο πλαίσιο 256 NAP Cajas περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών έγκριση RoHS πυρήνων
| Τύπος: | Ευθύγραμμος τύπος, εναέριος τύπος |
|---|---|
| Λιμένες καλωδίων: | 4 λιμένες |
| Καλώδιο διαμέτρου: | 8.0~22.0mm |
2U 48 πυρήνες Τερματικό κουτί οπτικών ινών με συνδέσεις SC LC FC ST E2000 και προσαρμόσιμο λογότυπο
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*2U |
19 ιντσών Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 2U 96 πυρήνες SC Duplex Τελευταίο κουτί τύπου συρτάρι
| Σύνδεσμος 1: | SC Duplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Quad |
| Μέγεθος: | 485*300*2U |
19 ιντσών 3U 144 θύρες υψηλής πυκνότητας ODF οπτική ίνα Patch Panel Rack Mount Slide Type
| Σύνδεσμος 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | LC Duplex |
| Μέγεθος: | 485*300*3U |
Τύπος rack 1:64 Fiber Optic Splitter PLC 1x64 Corning Optical Fiber Passive Optical Networks
| IL: | 16.5 dB |
|---|---|
| Λιμάνι: | 1 έως 64 |
| Συνδετήρας: | SC/APC, LC/APC ή προσαρμοσμένο |
LC APC ενότητα ABS θραυστών 1x64 συζευκτήρων οπτικών ινών, οπτικός θραύστης GPON
| Τύπος: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| Ινα: | 9/125 UM SMF-28E ή διορισμένος πελάτης |
1*16 Splitter 24 Θύρες Fiber Optic Terminal Box Access Terminal NAP CTO FAT Box
| P/N: | ΚΟΑ-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι |
| Εφαρμογή: | FTTH |
Διαχωριστής οπτικών ινών 1:8 PON Rack Mount Patch Panel 1 έως 8 θυρών SC APC UPC FC UPC
| Τύπος: | Τύπος βάσης 1U Rack |
|---|---|
| IL: | 10.2 dB |
| Λιμάνι: | 1 έως 8 |

