Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω

Κίνα Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω προμηθευτής
Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω προμηθευτής Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: RoHS, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: MPO-RM-κασέτα-LCU

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~7 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: MPO, MTP Συνδετήρας 2: LC/UPC, LC/APC ή προσαρμοσμένος
Μέγεθος: 480x245x1U Ικανότητας: 96 πυρήνες
Χρώμα: Ο Μαύρος, μπεζ Μήκος: 0.5m, 1.0m, 1.5m, που προσαρμόζεται

Ελαφρύ καλώδιο 192 ξεμπλοκαρίσματος ινών MTP MPO σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω

 

 

Περιγραφές:

 

Το χαρακτηριστικό ράφι οπτικών ινών MPO MTP τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων είναι με 2U 19"τυποποιημένηχρήσημεγέθουςγιατοκαλώδιοινώνMTPMPObreackoutcassettle, μέσαστηνεπιτροπήμπαλωμάτων, μπορείνα είναιδίσκοισυναρμογώνμετιςσυνελεύσειςκαλωδίωνινών1xNMPO, ήμπορείνα χρησιμοποιήσειτηνκασέταοπτικών ινώνMPOμαςγιανα ενσωματώσειστηνεπιτροπήμπαλωμάτων, ηεπιτροπήμπαλωμάτωνινών2UMPOμπορείνα είναιμετοανώτατοοπτικόσκέλοςπαραγωγής192πυρήνων, οισυνδετήρεςπαραγωγήςμπορούννα είναιSC/FC/ST/LC.

 

Γρήγορα informations:

- Συνδετήρας 1: MPO, καλώδιο φορτηγών MTP

- Συνδετήρας 2: LC, FC, ST, Sc ή προσαρμοσμένο καλώδιο 4 έως 24 σκελών

- Μήκος καλωδίων: 0.5m, 1.0m, 1.5m ή προσαρμοσμένος

- Μέγεθος επιτροπής μπαλωμάτων: 480x245x2U (χιλ.)

- Ικανότητα: 24 πυρήνες, 48 πυρήνες, 96 πυρήνες, 192 πυρήνες

- Το μέγιστο φορτώνει με 8 PC των κασετών

- Τύπος προσαρμοστών: LC, Sc, ST, FC ή προσαρμοσμένος

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Ενσωματώστε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών με την εύκολη έτοιμη προς χρήση ενότητα κασετών ινών για τη βελτιστοποίηση της διοικητικής αποδοτικότητας τηλεγράφησης
- Ελαφρύς, εύκολος να εγκαταστήσει
- Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία.
- Διαθέσιμος για την εγκατάσταση του προσαρμοστή FC/SC/ST/LC.

- Τοποθετήστε ράγες ραφιών του τυποποιημένου EIA 19»
- Παρέχει μια πλήρη λύση συστημάτων για τη συνδετικότητα
- Παρέχετε την υψηλότερη πυκνότητα τομέων μπαλωμάτων σε λιγότερες μονάδες ραφιών που σώζουν το πολύτιμο διάστημα
- Βεβαιώνει την ευελιξία και την ευκολία της επέκτασης δικτύων και των κινήσεων, προσθέτει, και αλλάζει

 

 

Picutures προϊόντων: 

Ελαφρύ σκοινί 192 μπαλωμάτων MPO MTP σκέλη πυρήνων LC, καλώδιο ανεμιστήρων έξω

 

MTP/MPO προδιαγραφές συνδετήρων:

Τύπος Ενιαίος τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
  (APC στίλβωση) (UPC στίλβωση) (PC στίλβωση)
Αρίθμηση ινών 8,12,24 κ.λπ. 8,12,24 κ.λπ. 8,12,24 κ.λπ.
Τύπος ινών G652D, G657A1 κ.λπ. G652D, G657A1 κ.λπ. OM1, OM2, OM3 Κ.ΛΠ.
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής Ελίτ Πρότυπα Ελίτ Πρότυπα Ελίτ Πρότυπα
  Χαμηλή απώλεια   Χαμηλή απώλεια   Χαμηλή απώλεια  
  ≤0.35 DB ≤0.75dB ≤0.35 DB ≤0.75dB ≤0.35 DB ≤0.60dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥60 DB NA
Διάρκεια ≥500 χρόνοι ≥500 χρόνοι ≥500 χρόνοι
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 1310nm 1310nm
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 1000 times<0.5 DB
Ανταλλαγή <0.5 DB
Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

 

OEM/ODM υπηρεσία:

Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

 

Συσκευασία:

Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.

Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

 

Ναυτιλία:

- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.

- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.

- Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)