Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO

Κίνα Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO προμηθευτής
Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO προμηθευτής Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: RoHS, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: MPO-RM-κασέτα-LCU

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~7 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: MPO, MTP Συνδετήρας 2: LC/UPC, LC/APC ή προσαρμοσμένος
Μέγεθος: 480x245x1U Ικανότητας: 96 πυρήνες
Χρώμα: Ο Μαύρος, μπεζ Μήκος: 0.5m, 1.0m, 1.5m, που προσαρμόζεται
Υψηλό φως:

qsfp breakout cable

,

fiber optic breakout cable

το σύνολο καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος ινών επιτροπής μπαλωμάτων 1U 19 " MTP MPO φόρτωσε με mpo-LC, mpo-Sc

 

Γρήγορα informations:

- Φορτώστε με 4 PC των κασετών

- Μέγεθος επιτροπής μπαλωμάτων: 485x300x1U (χιλ.)

- Συνδετήρας 1: MPO

- Συνδετήρας 2: LC, FC, ST, SC

- Τύπος προσαρμοστών: LC, SC, ST, FC

- Αριθμοί ινών καλωδίων: 4~24 ίνες

- Μήκος καλωδίων: 0.5m, 1.0m, 1.5m ή προσαρμοσμένος

- Ικανότητα: 24 πυρήνες, 48 πυρήνες, 96 πυρήνες

 

Περιγραφές: 

- Η χαρακτηριστική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με 1U 19"τυποποιημένομέγεθος, μέσαστηνεπιτροπήμπαλωμάτων, μπορείνα είναιδίσκοισυναρμογώνμετιςσυνελεύσειςκαλωδίωνινών1xNMPO, ήμπορείνα χρησιμοποιήσειτηνκασέταοπτικών ινώνMPOμαςγιανα ενσωματώσειστηνεπιτροπήμπαλωμάτων. 

- Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών 1U MPO μπορεί να είναι με ανώτατους 48 πυρήνες ή το οπτικό σκέλος παραγωγής 96 πυρήνων, οι συνδετήρες παραγωγής μπορεί να είναι SC/FC/ST/LC.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- Ενσωματώστε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών με την εύκολη έτοιμη προς χρήση ενότητα κασετών ινών για τη βελτιστοποίηση της διοικητικής αποδοτικότητας τηλεγράφησης.
- Ελαφρύς, εύκολος να εγκαταστήσει.
- Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία.
- Διαθέσιμος για την εγκατάσταση του προσαρμοστή FC/SC/ST/LC.

- Τοποθετήστε ράγες ραφιών του τυποποιημένου EIA 19».
- Παρέχει μια πλήρη λύση συστημάτων για τη συνδετικότητα.
- Παρέχετε την υψηλότερη πυκνότητα τομέων μπαλωμάτων σε λιγότερες μονάδες ραφιών που σώζουν το πολύτιμο διάστημα.
- Βεβαιώνει την ευελιξία και την ευκολία της επέκτασης δικτύων και των κινήσεων, προσθέτει, και αλλάζει.

 

Picutures προϊόντων: 

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO 0

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO 1

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών MTP MPO 2

MTP/MPO προδιαγραφές συνδετήρων:

Τύπος Ενιαίος τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
  (APC στίλβωση) (UPC στίλβωση) (PC στίλβωση)
Αρίθμηση ινών 8,12,24 κ.λπ. 8,12,24 κ.λπ. 8,12,24 κ.λπ.
Τύπος ινών G652D, G657A1 κ.λπ. G652D, G657A1 κ.λπ. OM1, OM2, OM3 Κ.ΛΠ.
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής Ελίτ Πρότυπα Ελίτ Πρότυπα Ελίτ Πρότυπα
  Χαμηλή απώλεια   Χαμηλή απώλεια   Χαμηλή απώλεια  
  ≤0.35 DB ≤0.75dB ≤0.35 DB ≤0.75dB ≤0.35 DB ≤0.60dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥60 DB NA
Διάρκεια ≥500 χρόνοι ≥500 χρόνοι ≥500 χρόνοι
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 1310nm 1310nm
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 1000 times<0.5 DB
Ανταλλαγή <0.5 DB
Αντι-εκτατή δύναμη 15kgf

 

Τρόποι συσκευασίας:
Σύμφωνα με την τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.

OEM/ODM υπηρεσία: Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι!
Εάν θέλετε να παρουσιάσετε ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στο καλώδιο προϊόντων, η συσκευασία ή το ράφι προϊόντων τοποθετεί, δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Η υπηρεσία cOem μας είναι πάντα έτοιμη εσείς.

Ναυτιλία:
Από διεθνή σαφή: TNT, DHL, UPS, ειδική γραμμή σαφή, κ.λπ.
Αεροπορικώς: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, ZH, CZ, AA, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ, BA, Κ.ΛΠ.
Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)