Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC

Κίνα Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC προμηθευτής
Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC προμηθευτής Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC προμηθευτής Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO, Kocent Optec Limited
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: KCO-SCA-παραθυρόφυλλο-μη

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική ενότητα, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 500.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: SC/APC Υλικό: Πλαστικό
Τρόπος της Chanel: τρόποι 1 Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
επιστροφή απώλεια: 55dB Τρόπος ινών: Singlemode
P/N: KCO-SCA-παραθυρόφυλλο-μη Χρώμα: πράσινο

 

APC Sc πράσινος προσαρμοστής οπτικών ινών χρώματος/αυτόματος-κλεισμένος προσαρμοστής SCA/προσαρμοστής ινών μη-φλαντζών

 

 

Περιγραφή:

- Ο προσαρμοστής οπτικών ινών, μερικές φορές επίσης αποκαλούμενος συζευκτήρα, είναι μια μικρή συσκευή με σκοπό να ολοκληρώσει ή να συνδέσει τα καλώδια οπτικών ινών ή τους συνδετήρες οπτικών ινών μεταξύ δύο γραμμών οπτικών ινών.

- Με να συνδέσουν δύο συνδετήρες ακριβώς, οι προσαρμοστές οπτικών ινών επιτρέπουν στις πηγές φωτός για να διαβιβαστούν το πολύ-πολύ και να χαμηλώσουν την απώλεια όσο το δυνατόν περισσότερο.

- Συγχρόνως, οι προσαρμοστές οπτικών ινών έχουν τις αξίες της χαμηλής απώλειας εισαγωγής, της καλών ανταλλαξιμότητας και της δυνατότητας αναπαραγωγής.

- Παρέχουμε ένα ευρύ φάσμα του ζευγαρώματος των μανικιών και των υβριδικών προσαρμοστών, συμπεριλαμβανομένου του ειδικού αρσενικού στο θηλυκό υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

- Άριστη σταθερότητα θερμοκρασίας
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Καλές επανάληψη και ανταλλαξιμότητα
- Άριστη μηχανική αντοχή
- Καθορισμένες πελάτης προδιαγραφές
- Υποχωρητικός με Telcordia, TIA/EIA και το IEC

 

Πλεονέκτημα: 

Καλή προστασία με την ΚΑΠ σκόνης
Απλά συνδέοντας δύο καλώδια οπτικών ινών
Μεγάλης ακρίβειας κεραμικό μανίκι

 

Προδιαγραφή: 

Όνομα προϊόντων

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος προσαρμοστής παραθυρόφυλλων

Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι

Αριθμός μερών KCO-SCA-παραθυρόφυλλο-μη
Απώλεια Inserion ≤0.2dB
Διάρκεια >1000 φορές
Λειτουργούντα Temp -40~70°C
Υλικό Πλαστικό
Εφαρμογή FTTx, τοπικό LAN, CATV, τηλεπικοινωνίες
Τρόπος 1 τρόπος
Τύπος συνδετήρων Sc-Sc
Πολωνικός τύπος

UPC

APC

Τρόπος ινών

Singlemode

Πολλαπλού τρόπου Om1  OM2 OM3 OM4 OM5

Χρώμα

SM: Μπλε, πράσινο  

ΚΚ: Μπεζ

OM3: Aqua

OM4: Βιολέτα

OM5: Ασβέστης πράσινος

Πυρήνας 4 πυρήνες
Φλάντζα με τη φλάντζα/με το αυτί
Μορφή πώλησης Ουδέτερος ODM cOem
Χρήση Σύνδεση ινών
Σχέδιο συνήθειας welcom
Χρονική ανοχή δειγμάτων μέσα σε 7 ημέρες μετά από την επιβεβαίωση

 

Αξιοπιστία που εξετάζει:

Στοιχείο Όνομα δοκιμής Πρόσθετη απώλεια εισαγωγής Πρόσθετη επιστροφής απώλεια
1 Μηχανική διάρκεια <0> <5db>
2 Επανάληψη <0> <5db>
3 Δύναμη κλειδαριών <0> <5db>
4 Χαμηλή δύναμη <0> <5db>
5 Υψηλής θερμοκρασίας <0> <5db>
6 Βράσιμο στον ατμό <0> <5db>
7 Κύκλος θερμοκρασίας <0> <5db>
8 Δόνηση <0> <5db>
9 Πτώση <0> <5db>

 

Εικόνες προϊόντων:

 

 

Singlemode πλαστικό υλικό προσαρμοστών οπτικών ινών μη φλαντζών αυτόματος-παραθυρόφυλλων SC/APC

 


OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
 
Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

 
Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως: COSCO, HUYNDAI,…

- Στέλνοντας λιμένας Stardard: Shenzhen, Χογκ Κογκ, Ningbo

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα