Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων

Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων

Κίνα Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής
Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO, Kocent Optec Limited
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: KCO-LC/APC-τετράγωνο Γ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική ενότητα, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 500.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: LC/APC Υλικό: Πλαστικό
Τρόπος της Chanel: 4 τρόποι Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
επιστροφή απώλεια: 55dB Τρόπος ινών: Singlemode
P/N: KCO-LC/APC-τετράγωνο Γ Χρώμα: πράσινο
Υψηλό φως:

fibre optic adapter

,

fiber optic adaptor

 

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 προσαρμοστών παραθυρόφυλλων τρόποι

 

Γρήγορες πληροφορίες:

- P/N: KCO-LC/APC-τετράγωνο Γ

- Όνομα: LC/APC διπλός προσαρμοστής παραθυρόφυλλων
- Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος το (SM) 9/125
- Τρόπος σημάτων: τετράγωνο (4 τρόποι)
- Υλικό: Πλαστικό
- IL: λιγότερο από 0.2dB
- RL: Περισσότερο από 50dB

 

Περιγραφή:

- LC οι προσαρμοστές οπτικών ινών τετραγώνων έχουν ένα διπλό ίχνος Sc με τις πλαστικές φλάντζες και γίνονται για τις πλαστικές μονάδες διανομής ινών μας, οι φορτωμένες επιτροπές μπαλωμάτων ινών και ο φορτωμένος τοίχος ινών τοποθετούν τα συνημμένα.

- Κάθε συζευκτήρας ινών αρμόζει ασφαλώς στις οριζόμενες αυλακώσεις και χρησιμοποιείται για να συνδέσει τις συνδέσεις LC/PC από κοινού.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 

- Άριστη σταθερότητα θερμοκρασίας
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Καλές επανάληψη και ανταλλαξιμότητα
- Άριστη μηχανική αντοχή
- Καθορισμένες πελάτης προδιαγραφές
- Υποχωρητικός με Telcordia, TIA/EIA και το IEC

 

Προδιαγραφή: 

Όνομα προϊόντων

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος προσαρμοστής παραθυρόφυλλων

Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι

Αριθμός μερών KCO-LC/APC-τετράγωνο Γ
Απώλεια Inserion ≤0.3dB
Διάρκεια >1000 φορές
Λειτουργούντα Temp -40~70°C
Υλικό Πλαστικό
Εφαρμογή FTTx, τοπικό LAN, CATV, τηλεπικοινωνίες
Πιστοποίηση RoHS, SGS, CE
Τύπος συνδετήρων Lc-LC
Πολωνικός τύπος

UPC

APC

Τρόπος ινών

Singlemode

Πολλαπλού τρόπου Om1  OM2 OM3 OM4 OM5

Χρώμα

SM: Μπλε, πράσινο  

ΚΚ: Μπεζ

OM3: Aqua

OM4: Βιολέτα

OM5: Ασβέστης πράσινος

Πυρήνας 4 πυρήνες
Φλάντζα με τη φλάντζα/με το αυτί
Μορφή πώλησης Ουδέτερος ODM cOem
Χρήση Σύνδεση ινών
Σχέδιο συνήθειας welcom
Χρονική ανοχή δειγμάτων μέσα σε 7 ημέρες μετά από την επιβεβαίωση

 

Εικόνες προϊόντων:

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων 0

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων 1

Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων 2
 

Αξιοπιστία που εξετάζει:

Στοιχείο Όνομα δοκιμής Πρόσθετη απώλεια εισαγωγής Πρόσθετη επιστροφής απώλεια
1 Μηχανική διάρκεια <0> <5db>
2 Επανάληψη <0> <5db>
3 Δύναμη κλειδαριών <0> <5db>
4 Χαμηλή δύναμη <0> <5db>
5 Υψηλής θερμοκρασίας <0> <5db>
6 Βράσιμο στον ατμό <0> <5db>
7 Κύκλος θερμοκρασίας <0> <5db>
8 Δόνηση <0> <5db>
9 Πτώση <0> <5db>

 
OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
 
Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.


Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων 3

 
Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως: COSCO, HUYNDAI,…

- Στέλνοντας λιμένας Stardard: Shenzhen, Χογκ Κογκ, Ningbo


Πράσινος APC τετραγώνων LC χρώματος Singlemode μέσος συζευκτήρας 4 τρόποι Chanel προσαρμοστών παραθυρόφυλλων 4

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα