Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΓρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

Κίνα Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη προμηθευτής
Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη προμηθευτής Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη προμηθευτής Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: Kco-SOC-SCA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
P/N: Kco-SOC-SCA Χρώμα: πράσινο
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 55dB
3D: Πέρασμα Μήκος: 50mm 55mm 60mm

 

SCA πράσινη συναρμογή λειωμένων μετάλλων SOC καυτή στο γρήγορο συνδετήρα FTTH οπτικής ίνας ινών συνδετήρων

 

 

Περιγραφή: 

- Η τήξη συναρμογή-στο συνδετήρα είναι πραγματικά μια τήξη οπτικής ίνας, εντούτοις το σημείο συγκόλλησης είναι στο εσωτερικό τέλος του συνδετήρα, το οποίο την καθιστά κανέναν απαραίτητο για τον πρόσθετο εξοπλισμό προστασίας, όπως το πιάτο προστασίας ινών (δίσκος συναρμογών οπτικής ίνας), τελικό κιβώτιο οπτικής ίνας, πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας, αφότου τελείωσε την τήξη συναρμογών.

- Προ-γυαλισμένο εργοστάσιο ferrule εξαλείφει την ανάγκη για τη στίλβωση, τις κόλλες, και την πτύχωση στον τομέα, ο οποίος ελαχιστοποιεί τη δυνατότητα για το λάθος χειριστών και το ακριβό απόρριμα συνδετήρων.

- Έναντι του μηχανικού οπτικού γρήγορου συνδετήρα, αυτός ο νέος πρακτικός συνδετήρας εκτός από τη μηχανική συντήρηση συνδετήρων β-αυλακιού και μπορεί να βελτιώσει τη ζωή έκτασης του σημείου συγκόλλησης του συνδετήρα και να μειώσει το κόστος συντήρησης.

 

Γρήγορες πληροφορίες:

P/N: Kco-sco-SCA

IL: λιγότερο από 0.2dB

RL: περισσότερο από 50db

Συσκευασία: 1pc/μικρή τσάντα, κιβώτιο 100pcs/small, χαρτοκιβώτιο 2000pcs/

 

Τεχνικά στοιχεία: 

Στοιχείο Kco-SOC-SCA
Κατάλληλο καλώδιο OD 2.0mm, 3.0mm, 0.9mm
Διάμετρος οπτικής ίνας 125μm
Σφιχτή διάμετρος απομονωτών (μm) 900μm
Τρόπος ινών Ενιαίος & πολυ τρόπος
Χρόνος λειτουργίας Περίπου 120s (ίνα που κόβεται καμία)
Απώλεια ενθέτων ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Επιστροφής απώλεια > 40dB
Εκτατή δύναμη >50 Ν
Χρησιμοποίηση της θερμοκρασίας -40~+75°C
Σε απευθείας σύνδεση εκτατή δύναμη (20 Ν) IL ≤ 0.2dB
Μηχανική διάρκεια (500 φορές) IL ≤ 0.2dB
Δοκιμή καθόδου (ύψος 4m καθόδου,
μιά φορά ανά την κατεύθυνση, συνολικά 3 φορές)
IL ≤ 0.2dB

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

- Κανένα ειδικό εργαλείο συνελεύσεων

- Μπορέστε να επανασυνδεθείτε στον τομέα

- Καμία εποξικός ή στίλβωση που απαιτείται

- Συμβατό σύστημα και με το καλώδιο πτώσης 3mm και με το επίπεδο καλώδιο 3x2mm

- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Συνδετήρας τομέας-λήξης εποξικό ή τη στίλβωση που απαιτείται χωρίς
- Κανένα πήκτωμα ταιριάσματος δεν επιτρέπει τη χαμηλή αντανάκλαση και την υψηλή αξιοπιστία
- Να συνδέσει το σημείο είναι μέσα του συνδετήρα. Καμία να συνδέσει εργασία που απαιτείται πρόσθετη
- Εύκολα συγκεντρωμένος με την ένας-αφή, αντιφατικό σύστημα
- Χρησιμοποιημένος για το καλώδιο φ3.0mm, φ2.0mm και το καλώδιο πτώσης 3x2mm κ.λπ.
- Η θέση συναρμογών τήξης μπορεί να προστατευθεί από τη θερμότητα - shrinkable σωλήνας μέσα, μη εύκολος που σπάζουν
- 100% κατάλληλος, παρατείνετε τη ζωή χρήσης, μειώνει το κόστος συντήρησης
- Ο χειριστής μπορεί να επιβεβαιώσει εάν να συνδέσει είναι επιτυχές από το όργανο ελέγχου της τήξης που συνδέει τη μηχανή, για να το κάνει να έχει περισσότερη σταθερότητα

 

Εφαρμογές:

- Τρόπος ασύγχρονης μετάδοσης (ATM)

- Παθητικός οπτικός γρήγορος συνδετήρας του (PON) δικτύων

- Ίνα στην οικοδόμηση το (FTTB)

- Ίνα στο γραφείο το (FTTO)

- Ίνα στο σπίτι το (FTTH)

- Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

- Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)

- Εξοπλισμός δοκιμής

 

Χρόνος παράδοσης:

- Υλικός χρόνος προετοιμασιών: 3 ημέρες (ή κατάλογος)

- Χρόνος παραγωγής & συνελεύσεων 7 ημέρες

- Χρόνος δοκιμής & συσκευασίας: 2 ημέρες

- Συνολικός χρόνος παράδοσης: 12 ημέρες σε 50,000pcs για την ασφαλή χρονική ανοχή παράδοσης.

- Η γρηγορότερη παράδοση θα μπορούσε να είναι διαπραγματεύσιμη.

 

Φωτογραφία προϊόντων: 
Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη
 
Συσκευασία:
Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη
Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

 

Χρήση:

Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

 

Φωτογραφία εργοστασίων:

Kocent Optec Limited είναι ένας από τον προμηθευτή ηγετών του γρήγορου συνδετήρα οπτικών ινών στην Κίνα.
Ο μεγαλύτερος μέρος του γρήγορου συνδετήρα μας καλύπτει την απαίτηση τηλεπικοινωνιών ως Viettel, VNPT,…

Η τυπωμένη ύλη λογότυπων είναι ελεύθερη για την ποσότητα περισσότερο από 10k (PC).

Η εγγραφή λογότυπων είναι ελεύθερη για την ποσότητα περισσότερο από 100k (PC)

Επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για το cOem και τη διαταγή ODM σας.

Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

 

OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως

Καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων οπτικών ινών στη γρήγορη απώλεια εισαγωγής χρώματος 0.2dB συνδετήρων SC/APC πράσινη

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα