Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΓρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH

Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH

Κίνα FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH προμηθευτής
FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH προμηθευτής FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: Kco-γρήγορος-fcu-3,0

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική ενότητα, τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: FC/APC, FCAPC Καλώδιο διαθέσιμο: καλώδιο 2x3.0 ftth, 0.9mm, καλώδιο 3.0mm
Χρώμα: μαύρος Μήκος κύματος: 1260~1650nm
εφαρμογή: FTTH, CATV Τρόπος ινών: ενιαίος τρόπος, SM 9/125
Υψηλό φως:

ftth fast connector

,

field installable fiber optic connector

 

Προ-ενσωματωμένος γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας συνελεύσεων τομέων FC για το καλώδιο πτώσης FTTH

 

Περιγραφές:

- Ο γρήγορος συνδετήρας συνελεύσεων (που ονομάζεται επίσης το «κανένας-πολωνικό συνδετήρα», το «συνδετήρα προ-στιλβωτικής ουσίας», το «μηχανικό τομέας-Mountable συνδετήρα οπτικών ινών» ή το «γρήγορο συνδετήρα») είναι εύκολος--εγκαθιστά τη συσκευή.

- Κανένα εργαλείο ή jig δεν απαιτείται. Είναι καθολικό για 250um το /900um/2.0mm/3.0mm/οριζόντια καλώδιο.

- Οι γρήγοροι συνδετήρες FC καθιστούν τις λήξεις ινών γρήγορες, εύκολες και αξιόπιστες.

- Αυτοί οι συνδετήρες οπτικών ινών προσφέρουν τις λήξεις χωρίς οποιεσδήποτε παρενοχλήσεις και δεν απαιτούν κανέναν εποξικό, καμία στίλβωση, κανένα να συνδέσουν, καμία θέρμανση και μπορούν να επιτύχουν τις παρόμοιες άριστες παραμέτρους μετάδοσης ως πρότυπα που γυαλίζουν και που συνδέουν την τεχνολογία.

- Ο γρήγορος συνδετήρας μας μπορεί πολύ να μειώσει το χρόνο συνελεύσεων και οργάνωσης.

- Οι προ-γυαλισμένοι συνδετήρες εφαρμόζονται κυρίως στο καλώδιο FTTH στα προγράμματα FTTH, άμεσα στο τέλος - περιοχή χρηστών.

 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
- χρόνος εγκαταστάσεων 30 δευτερολέπτων
- Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε 10 φορές
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
- Συμβατό σύστημα με τους τυποποιημένους συνδετήρες Sc
- Τομέας - εγκαταστήσιμος, οικονομικώς αποδοτικός, φιλικός προς το χρήστη
- UPC, APC στίλβωση προαιρετική
- Ηλεκτρική ενέργεια που απαιτείται καμία
- Καλώδιο FTTH, καλώδιο οπτικών ινών προαιρετικό
- Αξιόπιστη ανθεκτική και ανώτερη οπτική απόδοση.
 

Εφαρμογή:

- ONU,

- CATV,

- Μετρό,

- Εξοπλισμός δοκιμής,

- Εγκατάσταση προϋποθέσεων,

- Ενεργός λήξη συσκευών,

- Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας,
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών,
- Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LANs),
- Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs),

- Λειτουργούσα εργασία τομέων στρατού,
- FTTx (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO,…).
 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

- Όνομα: Ενιαίος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών τρόπου FC/APC

- P/N: Kco-γρήγορος-fca-3,0

- Συνδετήρας: FC

- Ferrule τέλος-πρόσωπο: APC

- Ferrule μέγεθος: 2.5mm

- Δομή: Προ-γυαλισμένος, Un-polished

- Ίνα: G652D G657A G657B3

- Διάμετρος καλωδίων: καλώδιο οπτικών ινών 2.0/3.0mm εσωτερικό, εσωτερικό/υπαίθριο καλώδιο πτώσης FTTH

 

Προδιαγραφή: 

ΣΤΟΙΧΕΙΟ Τεχνικές παράμετροι
Εφαρμόσιμος για Καλώδιο πτώσης/εσωτερικό καλώδιο
ίνα απομονωτών 0.9mm σφιχτή, 2.0mm, καλώδιο πτώσης 3.0mm
Διάμετρος οπτικής ίνας SM (9/125), ΚΚ (50/125, 62.5/125)
125μm (657A & 657B)
Σφιχτή διάμετρος απομονωτών 250μm
Τρόπος ινών Ενιαίος τρόπος
Χρόνος λειτουργίας Περίπου 100s (ίνα που κόβεται καμία)
Απώλεια ενθέτων ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Επιστροφής απώλεια > 50db (PC), > 55db (UPC), > 65db (APC)
Δύναμη στερέωσης της γυμνής ίνας >5 Ν
Δύναμη στερέωσης του γυμνού κατόχου ινών >10 Ν
Εκτατή δύναμη >50 Ν
Χρησιμοποίηση της θερμοκρασίας -40~+75°C
Σε απευθείας σύνδεση εκτατή δύναμη (20 Ν) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Μηχανική διάρκεια (500 φορές) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
 

Εικόνα προϊόντων:

 

 

 

FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH 0

 

 

Χρόνος παράδοσης:

- Υλικός χρόνος προετοιμασιών: 3 ημέρες (ή κατάλογος)

- Χρόνος παραγωγής & συνελεύσεων 7 ημέρες

- Χρόνος δοκιμής & συσκευασίας: 2 ημέρες

- Συνολικός χρόνος παράδοσης: 12 ημέρες σε 50,000pcs για την ασφαλή χρονική ανοχή παράδοσης.

- Η γρηγορότερη παράδοση θα μπορούσε να είναι διαπραγματεύσιμη.

 

Φωτογραφία εργοστασίων:

SC/UPC καυτή συναρμογή λειωμένων μετάλλων SOC στον οπτικό γρήγορο συνδετήρα 0,9 2,0 3.0mm G652D G657A ινών

 

Προϊόντα σχέσης: 

 

FC μήκος κύματος συνελεύσεων 1260~1650nm συνδετήρων οπτικών ινών τομέων για το καλώδιο πτώσης FTTH 2

 

OEM/ODM υπηρεσία:
- Εκτύπωση λογότυπων στην ετικέτα: ελεύθερος.

- Εκτύπωση λογότυπων στο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων συσκευασίας: επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρει περισσότερες πληροφορίες.

- Εγγραφή λογότυπων στα αγαθά: conntact με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρει περισσότερες πληροφορίες.

- Υπηρεσία cOem: ναι.

- Υπηρεσία ODM: ναι.


Συσκευασία:
- Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
- Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη/πλαστική παλέτα.

Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως

- Τυποποιημένος θαλάσσιος λιμένας εξαγωγής: Shenzhen, Χογκ Κογκ, Ningbo

- Τυποποιημένο αεροδρόμιο εξαγωγής: Shenzhen, Guangzhou, Χογκ Κογκ, Πεκίνο, Σαγκάη, Hangzhou.

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)