Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3

Κίνα APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3 προμηθευτής
APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3 προμηθευτής APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3 προμηθευτής APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC/APC-SM-SX-G657B3-LSZH-λευκό

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: SC/APC Συνδετήρας 2: SC/APC, SC, ST, ECT
Πυρήνας: το ντούμπλεξ, simplex, fan-out, ξεσπά Κάλυμμα: PVC, LSZH, θωρακισμένος, που προσαρμόζεται
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB επιστροφή απώλεια: 55dB

Εξαιρετικά κάμψη-αναίσθητος APC Sc G657B3 άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών θήκη PE

Περιγραφή προϊόντων

1. Το υλικό κεραμικό Ferrule: Ποιότητα ζιρκονίου σταθερή και εύκολη για τη στίλβωση
2. Καλή ικανότητα ανεφοδιασμού (συνδετήρες κομματιών 20K-30K κάθε μέρα)
3. Γρήγορος χρόνος παράδοσης (5-7days)
4. Συμμορφωμένος στο ποιοτικό σύστημα ISO9001
5. 100% που εξετάζουν πριν από την αποστολή
6. τρισδιάστατη περασμένη δοκιμή με την έκθεση για την επιλογή
7. Όλα τα είδη συνδετήρα για την επιλογή (Sc, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO/MTP, ODC, ODLC, SMA905 και ούτω καθεξής)

 

Εφαρμογή

1) FTTH, τοπικό LAN, PON & οπτικό CATV, τοπικό δαχτυλίδι καθαρό
2) Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
3) Εξοπλισμός δοκιμής οπτικής ίνας
4)Αισθητήρας οπτικής ίνας
5) Βιομηχανία και στρατιωτική εφαρμογή

 
Υπαίθριες εξωτερικές περιγραφές καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών:
- Τα υπαίθρια εξωτερικά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών, μέσα στην εσωτερική άσπρη LSZH θήκη 1.9mm, εξωτερικό σακάκι είναι υλικό PE. Μπορεί να είναι χρησιμοποιημένα εσωτερικό και υπαίθριο.
- Το εξωτερικό μαύρο σακάκι 3.5mm μπορεί να γδυθεί ευκολότερα εάν χρήση ανάγκης πελατών μέσα στο καλώδιο 1.9mm στο συνδετήρα με τις επιτροπές μπαλωμάτων, τελικό κιβώτιο και κάνει να συνδέσει την εγκατάσταση. 
- Ίνα χρήσης G657B3.
- Για αυτό το μήκος καλωδίων πλεξίδων ή μπαλωμάτων τύπων πάντα 20M, 30M, 40M, 60M, 80M, 100M, 120M, 2KM στη χρήση για τη μεγάλης απόστασης σύνδεση.

 

G657B3 characterics ινών: 

Χαρακτηριστικό Μονάδα G657A1 G657A2 G657B2 G657B3 G652D
διάμετρος τομέων 1310 κύβων μm (8.6~9.5) ±0,4 (8.6~9.5) ±0,4 (6.3~9.5) ±0,4 (6.3~9.5) ±0,4 (8.6-9.5) ±0,6
Η μακρο απώλεια κάμψεων η οπτική ίνα Κάμπτοντας ακτίνα χιλ. 15 10 15 10 7,5 15 10 7,5 10 7,5 5 30
  Κάμπτοντας περιτυλίξεις - 10 1 10 1 1 10 1 1 1 1 1 100
  1550nm Max. DB 0,25 0,75 0,03 0,1 0,5 0,03 0,1 0,5 0,03 0,08 0,15 0,1
  1625nm Max. DB 1.0 1,5 0,1 0,2 1,0 0,1 0,2 1,0 0,1 0,25 0,45 0,1
Χαρακτηριστικό μείωσης 1310nm dB/km ≤0.4 ≤0.5 ≤0.4
  1550nm dB/km ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
  1383nm dB/km ≤0.4 / ≤0.4
χαρακτηριστικά της διασποράς Μηδέν μήκος κύματος διασποράς χιλ. 1300~1324 / 1300~1324
  Μηά κλίση διασποράς ps/nm2.km ≤0.092 / ≤0.092
Χαρακτηριστικά διασποράς τρόπου πόλωσης Μ   20 / 20
  Q % 0,01 / 0,01
  PMDQ Max. ps/km1/2 ≤0.20 / ≤0.20
Συμβατότητα με τη οπτική ίνα G652     Πλήρως - συμβατό σύστημα / Πλήρως - συμβατό σύστημα


Εικόνες προϊόντων καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών:
APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3
APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3

Τεχνικός: 

Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥60dB ≥35dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃
Πυρίμαχος IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326

 
Προδιαγραφές καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών:

Τύπος Πρότυπα, κύριος
Ύφος συνδετήρων LC, SC, ST, FC, MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC,…
Διπλό MTRJ/Female, MTRJ/Male
Τύπος ινών 9/125 smf-28 ή ισοδύναμο (ενιαίος τρόπος) OS1 
 50/125, 62.5/125 (πολλαπλού τρόπου) OM2&OM1 

50/125 10G (πολλαπλού τρόπου) OM3
G652 (όλος ο τύπος), G657 (όλος ο τύπος), G655 (όλος ο τύπος)
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό (σκοινί φερμουάρ) 
 Φ3.0mm,
Φ2.0mm 

Φ0.9mm
αποθηκευμένη ίνα
Υλικό κάλυψης καλωδίων PVC
LSZH
Θωρακισμένος
Στεγανοποιήστε
FTTH
Υπαίθριος
Επιστροφής απώλεια 
 (για τον ενιαίο τρόπο) ≤ 0.15dB (για τον ενιαίο κύριο τρόπου)
≤ 0.30dB (για τα ενιαία πρότυπα τρόπου) 

≤ 0.30dB (για τον πολυ τρόπο) 

Δοκιμασμένος από JDS RM 3750
UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB) 

Δοκιμασμένος από JDS RM3750
Επανάληψη ±0.1dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 85°C

 
OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
APC Sc άλτης 3.5mm μπαλωμάτων οπτικών ινών υπερβολικά κάμψη θηκών PE/καλώδιο μπαλωμάτων G657B3
 
Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.
 
Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα