Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

Κίνα Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι προμηθευτής
Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι προμηθευτής Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι προμηθευτής Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO
Πιστοποίηση: RoHS, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: LC-DX-OM5-2.0mm-xm-LSZH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 2~7 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας 1: LC Συνδετήρας 2: LC, SC, FC, ST
ίνα: 2 ίνα Απώλεια εισαγωγής: 0.35db
επιστροφή απώλεια: 60dB Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου OM5
Χρώμα: Ασβέστης πράσινος Κάλυμμα: PVC, LSZH

LC διπλοί ΚΚ OM5 50/125 τρισδιάστατο καλώδιο μπαλωμάτων σκοινιού 5G FTTA μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Περιγραφή:

Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι επίσης γνωστό ως άλτη οπτικών ινών ή σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών. Αποτελείται από ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με τους διαφορετικούς συνδετήρες στις άκρες.
Για τα καλώδια μπαλωμάτων ινών, υπάρχουν δύο σημαντικοί τομείς εφαρμογής που είναι σταθμός εργασίας υπολογιστών στις επιτροπές μπαλωμάτων εξόδου και οπτικών ινών ή ο οπτικός σταυρός συνδέει το κέντρο διανομής.

OM5 η ευρείας ζώνης πολλαπλού τρόπου ίνα βελτιστοποιείται για τα συστήματα μετάδοσης πολυ-μηκών κύματος που λειτουργούν στη σειρά 850-950nm, επιτρέποντας τη βέλτιστη υποστήριξη του αναδυόμενου τμήματος μήκους κύματος μικροκύματος που πολλαπλασιάζει τις εφαρμογές του (SWDM) που μειώνουν την παράλληλη αρίθμηση ινών από τουλάχιστον έναν παράγοντα τεσσάρων για να επιτρέψουν τη συνεχή χρήση ακριβώς δύο ινών (παρά οκτώ) για τη διαβίβαση 40 Gb/s (μέχρι 400m) και 100 Gb/s (μέχρι 150m) και των μειωμένων αριθμήσεων ινών για τις υψηλότερες ταχύτητες.
 

Παρέχουμε τους διάφορους τύπους σκοινιών μπαλωμάτων ινών συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου, του πολλαπλού τρόπου, πολυ πυρήνα, και των θωρακισμένων εκδόσεων. Μπορείτε επίσης να βρείτε τις πλεξίδες οπτικών ινών και άλλα ειδικά καλώδια μπαλωμάτων εδώ. Για τους περισσότερους από τους, το Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, οι συνδετήρες είναι όλοι APC/UPC διαθέσιμοι, ακόμη και παρέχουμε τα καλώδια ινών MPO/MTP

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών PVC/LSZH μας είναι τυποποιημένα καλώδια οπτικών ινών που ολοκληρώνονται με τους συνδετήρες LC/SC/ST/FC/MTRJ/MU/SMA και στις δύο άκρες, όπως lc-LC, το lc-Sc, το lc-ST, το Sc-ST, το Sc-Sc, το ST-ST κ.λπ.
 

OM5 συνέλευση καλωδίων ινών:
- OM5 οι πολλαπλού τρόπου συνελεύσεις 50/25 καλωδίων ινών, συμπεριλαμβανομένου LC, Sc, ST, FC, ε-2000, MPO, συνδετήρες MTP, από το simplex, διπλό στον πολυ πυρήνα ξεσπούν καλώδια.
Επί παραγγελία καλώδια OM5 με το διαφορετικό μήκος, σακάκι καλωδίων, τύποι συνδετήρων.
OM5 50/125 καλώδια πολλαπλού τρόπου ινών σχεδιάζεται για χρησιμοποιημένος στα κέντρα δεδομένων υψηλής αποδοτικότητας και τα διασυνδεμένα κτήρια.
- Οι προδιαγραφές πολλαπλού τρόπου ινών OM5 ακολουθούν το Tia-492AAAE στο ISO/IEC 11801 έκδοση 3 και το αμερικανικό εθνικό ίδρυμα προτύπων έκδοση 6 που τηλεγραφεί την τυποποιημένη του ansi/tia-568,3-δ καθώς επίσης και IEC 60793-2-10.
- Το καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών OM5 πρέπει να ακολουθεί πλήρως - συμβατό σύστημα τα προηγούμενα πολλαπλού τρόπου πρότυπα OM3 και OM4 ακόμα που το OM5 μπορεί να επιτύχει την πολύ υψηλότερη ταχύτητα με τους λιγότερους πυρήνες ινών.
- OM5 χρησιμοποιεί τον ασβέστη χρώματος πράσινο
Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

 

Προδιαγραφή: 

Συνδετήρας LC σε LC ή άλλο
Τύπος ινών 50/125um, ΚΚ, OM5
Πολωνικά UPC στο UPC
Τύπος ινών Διπλός (simplex, πολυ-πυρήνες)
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥25dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~70°C
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Εξωτερική διάμετρος σακακιών 2.0mm/3.0mm
Χρώμα σακακιών Ασβέστης πράσινος
Μήκος κύματος 850/1300nm
Υλικό σακακιών PVC/LSZH
Διατήρηση καλωδίων 90N
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (χιλ.) 10D (εγκατεστημένος) - 20D (που φορτώνεται)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45 °C~85°C
Μέλος δύναμης Aramid

Φωτογραφίες προϊόντων: 

 

Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

OEM/ODM υπηρεσία:

Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

 

Συσκευασία:

Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.

Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

 

Ναυτιλία:

- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.

- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.

- Θαλασσίως

Σκοινί 5G FTTA LC διπλό OM5 μπαλωμάτων οπτικών ινών κάλυψης PVC/LSZH ΚΚ 50/125 τρισδιάστατοι

KOCENT OPTEC LIMITED, ένας αξιόπιστος συνεργάτης του προμηθευτή οπτικών ινών: 
Φροντίζουμε για την επιχείρηση πελατών μας και τις απαιτήσεις τους.
Κοιτάζουμε για να παγιοποιήσουμε και να χτίσουμε τις μακράς διαρκείας σχέσεις με τους διανομείς μας, και την εργασία πολύ με τους εφαρμοστές, τους συμβούλους σχεδίου, τα συστήματα ένταξης και το τέλος - χρήστες για να χτίσουμε τις ευκαιρίες καναλιών.
Το δάχτυλό μας είναι στο σφυγμό όταν τις αγορές μας και παρατηρούμε συνεχώς τις αναδυόμενες τάσεις και τη τεχνολογική καινοτομία.
Είμαστε σε μια πολύ γρήγορα κινούμενη βιομηχανία, έτσι μένουμε εύκαμπτοι και προσαρμόσιμοι για να κρατήσουμε τους πελάτες μας στην πρώτη γραμμή.

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: MaryLinh

Τηλ.:: +8618664578169

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα