Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV

Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα KOCENT OPTEC LIMITED Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV

Κίνα Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV προμηθευτής
Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV προμηθευτής Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: KCO, Kocent Optec Limited
Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC/UPC, SC/APC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, πλαστική ενότητα, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
Χρόνος παράδοσης: 3~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 pcs/μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: SC/UPC, SC/APC Τύπος εξασθενητών: ρύθμιση
Υλικό σώματος: Πλαστικό Μήκος κύματος: 1310, 1490, 1550, 1620nm
επιστροφή απώλεια: 55dB για το UPC, 65db για APC Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής: 1000mW
Υψηλό φως:

optical fiber attenuator

,

fibre optic attenuator

Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV

 

 

Εφαρμογές:

- Οπτική ίνα CATV

- Δοκιμή οπτικών ινών

- Ναρκωμένοι έρβιο ενισχυτές το (EDFA) ινών

- Πυκνοί πολυδιαυλωτές το (DWDM) τμήματος κυμάτων

- Εξουδετερωμένα συστήματα οπτικών ινών

- Συστήματα επικοινωνιών οπτικών ινών.

 

Προδιαγραφές:

Επιστροφής απώλεια UPC >55dB
APC >65dB
Ακρίβεια μείωσης 1 ~ 7 DB ±0.5dB
8 ~ 12 DB ±0.7dB
13 ~ 17 DB ±1.0dB
18 ~ 25 DB ±1.3dB
Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 1000mW
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.1dB
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40°C σε 75°C
Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης -40°C σε 85°C
Υγρασία 95%RH
Αξία μείωσης 1dB ~ 30dB
Λειτουργούν μήκος κύματος 1240~1620nm (διπλό 1310/1550nm)

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

- Υψηλή ακρίβεια.

- Καλή σταθερότητα.

- Εύκολος να λειτουργήσει.

- Μικροί μέγεθος και όγκος.

- Με βάση τον GR-326-πυρήνα κουδουνιών IEC/Telcordia δοκιμασμένο

- Ναρκωμένη ιόν ίνα μετάλλων

- Υψηλής ισχύος διάρκεια πηγής φωτός

- Ανεξαρτησία μήκους κύματος

- Επίπεδα μείωσης που κυμαίνονται από 1dB ως 25dB

- 1310nm, διπλά μήκη κύματος 1550nm και 1310/1550nm

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

- Πρότυπος αριθμός: SC/UPC SC/APC

- Πρότυπο όνομα: Ρύθμιση Sc atnt

- Υλικό: πλαστικό

- Σκονισμένο χρώμα ΚΑΠ: μπλε, μαύρος, πράσινος

- Σειρά μείωσης: 0-30 DB

 

Εικόνες προϊόντων:

Ενιαία ρύθμιση τρόπου χαμηλή επιστροφής απώλεια εξασθενητών 30 DB για τη οπτική ίνα CATV 0

Kocent Optec Limited μπορεί να παρέχει όλο το βαθμό μείωσης εξασθενητή οπτικών ινών όπως 1dB, 2dB, 3dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB, 25dB, κ.λπ. Ο εξασθενητής οπτικών ινών μπορεί να είναι στον τύπο ρύθμισης. Για τον τύπο ρύθμισης, μπορούμε να παρέχουμε στο θηλυκό στο θηλυκό τύπο και το σε απευθείας σύνδεση τύπο. Ο εξασθενητής οπτικών ινών τύπων ρύθμισης μπορεί να είναι ρυθμίζει οποιοδήποτε βαθμό attnuation καθώς χρειάζεστε.

 

Περιγραφές εξασθενητών οπτικών ινών:

Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος, είτε σε ελεύθερου χώρου είτε σε μια οπτική ίνα. Οι βασικοί τύποι οπτικών εξασθενητών καθορίζονται, σταδιακά μεταβλητή, και συνεχώς μεταβλητή. Οι σταθεροί οπτικοί εξασθενητές που χρησιμοποιούνται στα συστήματα οπτικών ινών μπορούν να χρησιμοποιήσουν ποικίλες αρχές για τη λειτουργία τους. Η προτιμημένη χρήση εξασθενητών είτε νάρκωσε τις ίνες, είτε τις mis-aligned συναρμογές, δεδομένου ότι και οι δύο είναι αξιόπιστες και ανέξοδες. Οι ευθύγραμμοι εξασθενητές ύφους ενσωματώνονται στα καλώδια μπαλωμάτων. Η εναλλακτική λύση χτίζει έξω τον εξασθενητή ύφους είναι ένας μικρός άνδρα-γυναίκας προσαρμοστής που μπορεί να προστεθεί προς άλλα καλώδια.

Οι εξασθενητές οπτικών ινών μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε μονιμότερη βάση προκειμένου να ταιριαχτεί με το σήμα τα συγκεκριμένα επίπεδα δύναμης συσκευών αποστολής σημάτων και του δέκτη. Η συνήθως χρησιμοποιημένη σειρά μείωσης είναι από 1dB σε 30dB.

 

OEM/ODM υπηρεσία:
Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

Συσκευασία:
Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

Ναυτιλία:
- Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
- Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
- Θαλασσίως

 

Στοιχεία επικοινωνίας
KOCENT OPTEC LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr.He

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα